reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale piękne bombki :) jak je zrobiłaś?
Dziękuję. Zwijałam cieniutko bibułę, a potem na klej magik przyklejałam do bombki ze styropianu. Pomiędzy jakąś wstążeczka czy koraliki. Długo schodzi, ale warto. Te mają już 8 lat a wyglądają wciąż tak samo. Na Wielkanoc owijałam kolorową bibułą wydmuszki. Zawsze je zawieszam na gałązki z brzozy.
IMG_20170412_164825.jpeg
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś ✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍😍😍😍Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości! 👍👍👍👍👍

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍😍
Będzie sie działo 💞💞💞💞💞

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-17 @fredka84 - histeroskopia
2019-12-17 @Netiaskitchen - TRANSFER
2019-12-17 @Artemida90 - wyzyta u ginekologa

2019-12-18 @Breath_less - USG
2019-12-19 @bazylia128 - wizyta w klinice
2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @Sterlicja - USG 1 trymestu
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Aneczka85_01 1 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@fredka84 - histeroskopia, CIĄG DALSZY 👍 :-) :) odezwij sie jak juz bedziesz po ... ❤

@Netiaskitchen - TRANSFER !!!! ja i tak caly czas wierze i mysle, ze kolejna procedura nie bedzie potrzebna.
@Netiaskitchen ZAWSZE ale to ZAWSZE nas pociesza, doradza, rozsmiesza i wspiera.
Dzisiaj MY bedziemy trzymac moooccnooo ✊✊✊✊ za TEN transfer 💙💙💙💙

@Artemida90 - dzisiaj pewnie wystartujesz ze stymulacją. Miejmy nadzieje, ze udało sie unormowac cykl
Mocne ✊✊✊✊

@Joanulka :biggrin2::biggrin2::biggrin2: musze Wam przyznac ze dziewczyna do mnie pisała bo jak stwierdziła NIE WYPADA
wyskoczyć na forum ze zdjeciem pozytywnego testu :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Starałam sie wytłumaczyć ze właśnie takich informacji na forum NAM potrzeba ❤ ❤ ❤
To prawdziwy CUD i warto wierzyc ze zawsze jest nadzieja ❤:biggrin2:
GRATULUJEMY z całego ❤❤❤ nie zostawiaj nas i informuj o dalszym przeiegu ciaży ❤

@s.ols3404 trzymamy mocne ✊ ✊ ✊ za dalsze przyrosty 💙💙💙

@sandra777.12 jeszcze nie ma wyników ??? :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Cieszymy sie, ze @1412117 do nas wrocila i otworzyła sie przed nami 😍😍😍 jestes silna i bedziesz walczyc dalej :biggrin2::biggrin2::biggrin2: WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE 👍👍👍


Przytulamy mocne dziewczyny, ktorym TYM RAZEM sie nie udało. Idziemy do przodu i działamy dalej 💙💙

Kochane nasz kalendarz sie kurczy, jak ktos cos to prosze dac znac 👍

MIŁEGO DNIA 💞💞💞💋💋💋💋💋

Kochana oni uczą cierpliwości 😂 za godzinę powinny być ;)
 
Witajcie dziewczyny. Chciałam Wam życzyć miłego dnia. Gratuluję pozytywnych bet i przytulam wszystkie, które dalej walczą. Za dzisiejsze ważne chwile trzyma kciuki. Ja dziś mam 37dc i ani widu ani słychu @.. wczoraj tak mocno bolał mnie lewy jajnik, kłucie mocne i przy siadaniu, i zginaniu i przy wszystkim.. już zaczelam myslec, ze jak przy torbieli.. kto wie, czy się jakaś menda znów nie zrobiła.. nawet dzisiaj zrobiłam test (nie wiem na co ja liczyłam ;(, przecież u mnie zawsze takie nieregularne i w ogóle..)
Stwierdziłam, że już nigdy nie kupię testu. Niby wiem, że się nie udało A przy każdej jednej kresce chce mi się wyć i potem chodzę struta. Dobrze, że wczoraj ubrałam choinkę, bo dziś na pewno bym tego nie zrobiła. Kot oczywiscie ma pożywkę i igły co chwila na ziemi..
Wyciągnęłam wczoraj nasze bombki, 80% z nich to robione przeze mnie bombki na pierwsze święta po ślubie (8lat temu)..wtedy mówiłam, że już niedługo te bombki będzie zakładał nasze dziecię.. ciągle robie to ja ;/
Ehhh. Przepraszam, ale musiałam się komuś wypisać..
Łapcie po bombie ode mnie ;*Zobacz załącznik 1057695
Lilianka pamiętaj 2020 jest wasz a bombki poczekają jeszcze będziesz je chować przed szkrabem. Tylko nie odpuszczaj.
 
Dziewczyny wrzucam Wam link z tytułami 10 klasyków świątecznych, mi to naprawdę pomogą zrelaksować się i nie myśleć 😉
Jak sprzątacie, gotujecie czy nawet nic nie robicie to puśccie sobie kawałki i od razu jakoś radośniej i spokojniej 🥰
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś ✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍😍😍😍Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości! 👍👍👍👍👍

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍😍
Będzie sie działo 💞💞💞💞💞

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-12-17 @fredka84 - histeroskopia
2019-12-17 @Netiaskitchen - TRANSFER
2019-12-17 @Artemida90 - wyzyta u ginekologa

2019-12-18 @Breath_less - USG
2019-12-19 @bazylia128 - wizyta w klinice
2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @Sterlicja - USG 1 trymestu
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Aneczka85_01 1 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@fredka84 - histeroskopia, CIĄG DALSZY 👍 :-) :) odezwij sie jak juz bedziesz po ... ❤

@Netiaskitchen - TRANSFER !!!! ja i tak caly czas wierze i mysle, ze kolejna procedura nie bedzie potrzebna.
@Netiaskitchen ZAWSZE ale to ZAWSZE nas pociesza, doradza, rozsmiesza i wspiera.
Dzisiaj MY bedziemy trzymac moooccnooo ✊✊✊✊ za TEN transfer 💙💙💙💙

@Artemida90 - dzisiaj pewnie wystartujesz ze stymulacją. Miejmy nadzieje, ze udało sie unormowac cykl
Mocne ✊✊✊✊

@Joanulka :biggrin2::biggrin2::biggrin2: musze Wam przyznac ze dziewczyna do mnie pisała bo jak stwierdziła NIE WYPADA
wyskoczyć na forum ze zdjeciem pozytywnego testu :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Starałam sie wytłumaczyć ze właśnie takich informacji na forum NAM potrzeba ❤ ❤ ❤
To prawdziwy CUD i warto wierzyc ze zawsze jest nadzieja ❤:biggrin2:
GRATULUJEMY z całego ❤❤❤ nie zostawiaj nas i informuj o dalszym przeiegu ciaży ❤

@s.ols3404 trzymamy mocne ✊ ✊ ✊ za dalsze przyrosty 💙💙💙

@sandra777.12 jeszcze nie ma wyników ??? :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Cieszymy sie, ze @1412117 do nas wrocila i otworzyła sie przed nami 😍😍😍 jestes silna i bedziesz walczyc dalej :biggrin2::biggrin2::biggrin2: WSZYSTKO BEDZIE DOBRZE 👍👍👍


Przytulamy mocne dziewczyny, ktorym TYM RAZEM sie nie udało. Idziemy do przodu i działamy dalej 💙💙

Kochane nasz kalendarz sie kurczy, jak ktos cos to prosze dac znac 👍

MIŁEGO DNIA 💞💞💞💋💋💋💋💋
Trzymam kciuki za wszystkie :) buziaczki :*
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Chciałam Wam życzyć miłego dnia. Gratuluję pozytywnych bet i przytulam wszystkie, które dalej walczą. Za dzisiejsze ważne chwile trzyma kciuki. Ja dziś mam 37dc i ani widu ani słychu @.. wczoraj tak mocno bolał mnie lewy jajnik, kłucie mocne i przy siadaniu, i zginaniu i przy wszystkim.. już zaczelam myslec, ze jak przy torbieli.. kto wie, czy się jakaś menda znów nie zrobiła.. nawet dzisiaj zrobiłam test (nie wiem na co ja liczyłam ;(, przecież u mnie zawsze takie nieregularne i w ogóle..)
Stwierdziłam, że już nigdy nie kupię testu. Niby wiem, że się nie udało A przy każdej jednej kresce chce mi się wyć i potem chodzę struta. Dobrze, że wczoraj ubrałam choinkę, bo dziś na pewno bym tego nie zrobiła. Kot oczywiscie ma pożywkę i igły co chwila na ziemi..
Wyciągnęłam wczoraj nasze bombki, 80% z nich to robione przeze mnie bombki na pierwsze święta po ślubie (8lat temu)..wtedy mówiłam, że już niedługo te bombki będzie zakładał nasze dziecię.. ciągle robie to ja ;/
Ehhh. Przepraszam, ale musiałam się komuś wypisać..
Łapcie po bombie ode mnie ;*Zobacz załącznik 1057695

Jeszcze przyjdą TE święta, zobaczysz 😚 ja też już nie wierzyłam a właśnie nadchodzą TE święta. Jak to ktoś kiedyś pięknie napisał tu na forum - każdy dzień, każdy transfer, każde działanie przybliża cię do bycia mamą ❤️

Zazdroszczę talentu!!! Śliczne bombki 👍
 
Do góry