reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
💋💋💋💋💋💋:pŻyczymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś💕💕💕

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą😁😁😁😁Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo 👍👍👍👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem::D:D
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-12-11 @Breath_less - druga BETA
2019-12-11 @nadzieja xxx - USG
2019-12-12 @1412117 - BETA
2019-12-12 @sandra777.12 - BETA
2019-12-13 @Dakita30 - BETA
2019-12-13 @agulla84 - BETA
2019-12-16 @Bombisz - druga BETA
2019-12-16 @fredka84 - histeroskopia
2019-12-17 @Netiaskitchen - TRANSFER
2019-12-17 @Artemida90 - wyzyta u ginekologa
2019-12-19 @bazylia128 - wizyta w klinice
2019-12-19 @Sterlicja - USG 1 trymestru
2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2019-12-30 @Joanulka - wizyta w klinice
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-10 @Joanulka - START PROCEDURY
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

Kochane dzisiaj trzymamy kciuki za @Laurka2019 Trzymaj sie kochana. Całe forum jest z Tobą.
Wczoraj był piękny dzień 👍 👍 👍 ❤ ❤ ❤ ❤ :D :D :D :D
@Breath_less serdeczne gratulacje. Bedziesz MAMĄ 💞💞
Myślę, że przy takiej Becie nastepna to formalność :)
Ale za przyrosty też trzymamy mocne kciuki :)
@Justi55 pisałam, że to napewno będą pieknę dla Ciebie chwile.
GRATULUJEMY :) Już Cię wpisałam na termin porodu ❤😁

Miłego dnia 💋💋💋💋💋
 
@Artemida90 kochana przepraszam, ze wczoraj nie odpisałam. Tak cos tam pokopsałam z linkiem. Dzisiaj to naprawie. Zauważyłam, ze mialas wpisana wizyte i (wywołanie okresu)???!!!! Jak ??? przeciez jestes w zaawansowanej ciąży :angry: to pewnie ja cos zle zrozumiałam i juz to wykreśliłam. Jak cos jest nie tak to napisz mi albo priv albo oznacz mnie w odpowiedzi. Przepraszam za pomyłkę i obiecuję poprawe ;)
 
Zleci jak z bata strzelił!! Już bliżej niż dalej, święta na spokojnie spędzisz z rodzina! Ja mam wizytę 30.12 ostatnie badanie, zakup leków i około 10 stycznia zaczynamy stymulację. Teraz czas pieczenia pierniczków, także jest co robić żeby nie myśleć [emoji28]
Będzie „gorąca linia” tu na forum na początku Nowego Roku [emoji1377]

Dziś miałam okropny sen- mąż mnie zdradził z brunetka w ciąży 🤭 dochodzę powoli do siebie....

O kurde ale masz sny [emoji23] tez bym pewnie dochodziła do siebie i to długo [emoji85]
 
Przepraszam Was moje psiapsióły forumowe, że wczoraj nikomu nie odpisałam ale mialam bardzo ciezki dzien. W niedziele wieczorem cos mnie zaczeło ucho pobolewac i tak juz pozniej w nocy bylo coraz gorzej :(
W pn w pracy zaczela mnie straszliwie bolec głowa. Ale tylko po jednej stronie własnie od strony ucha. To nie był taki zwykły bol tylko takie jakby moccne skurcze i nie mogłam sie dotknąć na czubek głowy bo cały mnie bolał. Do tego mi prawe oko cały czas drgało. Nie mialam gorączki ale wyszły mi jakies wypieki na twarzy i tak sie wystraszyłam, ze to jakis udar albo wylew bo az spanikowałam. W pracy wygonili mnie do lekarza. Lekarz zmierzył mi cisnienie a tam 150 na 110!!! Dostałam jakas tabletke pod jezyk za pol godziny kolejny pomiar i spadło 130 na 95. Lekarz kazał isc do domu cieplutko sie ubrac i pod kołderke. Dostałam tez nimesil i RELANIUM :) Dostałam zwolnienie do konca tygodnia. Ogolnie wolala bym isc do pracy bo raczej pozniej bede potrzebowała, ale wszyscy sie tam wczoraj wystraszyli i mnie nie chca :) Normalnie sie poryczałam kilka razy bo sie tak wystraszyłam. Nigdy nie mialam czegos takiego. Co to mogło być? Maz wrocil do domu i caly wieczor lezelismy w lozku i ogladalismy stare filmy na netflix. Zjadlam rosolek wzielam relanium, glowa pomimo przeciwbolowego caly czas bolala ale powoli zasnelam. I dzisiaj jakby reka odjął, mam tylko takie jakby cieple poty. Tak sie zastanawialam bo w sobote myłam okna a one sa dosyc duze takie tarasowe i byłam ubrana tylko w swterek a było dosc zimno - czy mnie przewiało? Ale to byl bol a raczej takie dziwne prady ?! wiem ze to smieszne ale tak było tylko po prawej stronie.
 
reklama
Do góry