reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Test z moczu 3 dni przed beta i ma wyjść? No chyba jednak beta to jest test laboratoryjny i po coś robią to w diagnostyce- by nie było pomylek, a sikacz ma inną wrażliwość i może wyjść, ale tu nie ma zasady że zawsze wychodzi np 8 dni po transferze. U jednej wyjdzie po 5 u innej po 12. Dlatego wytrzyj nosek, napij się herbatki i w piątek idź na betę! :-*

Popieram [emoji110]
 
Okien nie myję, nienawidzę tego i fakt, dawno nie były myte, ale coś jeszcze widać 😉 tłumacze sobie ze umyje się jak będzie ciepło, na wiosnę 😊ale może masz rację, w końcu pierniczki to dobry czasopochłaniacz. Jak skończę śpiworek to może i upiekę, no bo choinki nie ubieramy a mi się skończą zajęcia takie odmożdżające. 😘Tylko będzie trzeba dużo rozdać żeby nie zeżreć...

Ja dla odprężenia robię na drutach. W chwili obecnej kocyk, który jest jako profilowe.
A pierniczki piekę 21.12, bo ja robię ciasto, które musi stać parę tygodni.
 
Dziewczyny, właśnie odebrałam wynik TSH, wynosi 2,76. W jakimś artykule przeczytałam, że dla kobiety starającej się o dziecko, zwłaszcza mającej problemy z poczęciem, wynik ma nie przekraczać 2,5, a najlepiej jak by wynosił 1,0. I że jak mam powyżej 2,5 to powinnam skontaktować się z endokrynologiem i wykonać badania TPO oraz fT3 i fT4 . Co Wy o tym myślicie? Za tydzień jak będę w szpitalu to zapytam, ale chciałabym coś więcej wiedzieć teraz😕
Myśle kochana, ze powinnas jak najszybciej zadzialac w tym temacie. Ja miałam 0,9 (niecałe 1) i lekarz byl bardzo zadowolony. Kto wie, a moze to jest trop, w który musisz sie zagłębić ;)
 
Witam się dziewczyny , wczoraj wysłałam wynik lh i fsh do kliniki . Wizyta ustalona na 27.12 bo okres mam mieć ok 1-3 stycznia . Jeszcze tyle czasu..

Zleci jak z bata strzelił!! Już bliżej niż dalej, święta na spokojnie spędzisz z rodzina! Ja mam wizytę 30.12 ostatnie badanie, zakup leków i około 10 stycznia zaczynamy stymulację. Teraz czas pieczenia pierniczków, także jest co robić żeby nie myśleć [emoji28]
Będzie „gorąca linia” tu na forum na początku Nowego Roku [emoji1377]

Dziś miałam okropny sen- mąż mnie zdradził z brunetka w ciąży 🤭 dochodzę powoli do siebie....
 
Okien nie myję, nienawidzę tego i fakt, dawno nie były myte, ale coś jeszcze widać [emoji6] tłumacze sobie ze umyje się jak będzie ciepło, na wiosnę [emoji4]ale może masz rację, w końcu pierniczki to dobry czasopochłaniacz. Jak skończę śpiworek to może i upiekę, no bo choinki nie ubieramy a mi się skończą zajęcia takie odmożdżające. [emoji8]Tylko będzie trzeba dużo rozdać żeby nie zeżreć...
Hahah [emoji1787] ja swoje schowałam w ciemnościach, niech do Świąt leżakują. Wczoraj się odmóżdżałam i kleiłam gwiazdy z torebek śniadaniowych ;) dziś już wiszą u nas w robolu ;)
20191209_145112.jpeg
 
reklama
Zleci jak z bata strzelił!! Już bliżej niż dalej, święta na spokojnie spędzisz z rodzina! Ja mam wizytę 30.12 ostatnie badanie, zakup leków i około 10 stycznia zaczynamy stymulację. Teraz czas pieczenia pierniczków, także jest co robić żeby nie myśleć [emoji28]
Będzie „gorąca linia” tu na forum na początku Nowego Roku [emoji1377]

Dziś miałam okropny sen- mąż mnie zdradził z brunetka w ciąży [emoji2960] dochodzę powoli do siebie....
No nieźle [emoji1787] za dużo mysli i się tam krzaczy podczas snu. Znam z autopsji hehe
 
Do góry