reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bo głównie mi chodzi o to czy jest sens isc do immuna przed rozpoczeciem stymulacji czy lepiej isc juz przed samym transferem? Czyli z tego co piszesz leczenie immuno nie pomoze na etapie zaplodnienia w labu i jesli zarodek FAKTYCZNIE jest wadliwy to nawet immonolog nie pomoze.

Kochana
Rob stymuacje i od razu zapisuj sie do immunologa
Zamrozicie powstale zarodki
Zbadasz i podleczysz co sie da.
A potem zdecydujecie o najlepszym mimencie transferu. Jest takie powiedzenie GENU NIE WYDŁUBIESZ.
Ewentualnie potem obraz badan da Ci odpowiedz co dalej...
mi immunolog powiedzial na wizycie: SZKODA ze nie macie zarodkow...
Jakbym wiedziala wczesniej to nie robilabym 3 transferow tylko max dwa

A tak zaczynac musze od nowa
 
reklama
Niestety nie
Mozna jedynie badac genetycznie zarodki czy sa zdrowe:/
Ale do Jaroslaw powiedzial mi ze kariotypy baaaardzo rzadko wychodza nieprawidlowe i w ogole nie byl za tym zeby je badac... (3 nieudane transfery bez implantacji)
Na dzis mam tylko test IMK od niego
zbadany
Moze orientujecie sie czy to jest ok??Zobacz załącznik 1055106
Moim zdaniem wynik jest ok :) jakie badania jeszcze robiłaś?
 
Dziewczyny, właśnie odebrałam wynik TSH, wynosi 2,76. W jakimś artykule przeczytałam, że dla kobiety starającej się o dziecko, zwłaszcza mającej problemy z poczęciem, wynik ma nie przekraczać 2,5, a najlepiej jak by wynosił 1,0. I że jak mam powyżej 2,5 to powinnam skontaktować się z endokrynologiem i wykonać badania TPO oraz fT3 i fT4 . Co Wy o tym myślicie? Za tydzień jak będę w szpitalu to zapytam, ale chciałabym coś więcej wiedzieć teraz[emoji53]
Zbadaj dokładnie to co napisali.
 
Powiem Wam, że jakoś zmęczył mnie ten dzień. Tu jakoś cicho dzisiaj, a ja chyba wezmę się za coś konstruktywnego żeby jeszcze nie iść spać [emoji6]ale jakbym się położyła spać to raczej trudności z zaśnięciem by nie było [emoji23]czy jest tu ktoś jeszcze kto świadomie nie piecze w tym roku pierniczków, żeby ich nie wpierdzielić? Czy takie podejście ma w ogóle sens? Bo tak się zastanawiam, czy w końcu piec czy nie?
Zrób piernik. Ciasto. Wtedy nie będziesz wpierdzielać ciasteczek[emoji23]
 
reklama
Do góry