reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem co o tym myśleć:
Dzisiaj 5dpt. Zgodnie z zaleceniem nie brałam też rano przed badaniem lutinusa.


B-podjednostka gonadotropiny kosmówkowej (B-HCG) 8.2 _ mIU/ml

Estradiol 17-beta (E2) 2163 _ pg/ml

Progesteron (PRG) 72.80 _ ng/ml

:(

Beta 8,2 w 5dpt jak dla nie ok.
Jutro na pewno będzie już dwucyfrowa.
Zastrzyku już nie powinno być.
Kurczę. A nie miałaś opcji iść jutro?
Ja z tych szurnietych co gnałyby jutro jak nic.
✊✊✊Za przyrost. Rób w poniedziałek.
 
reklama
Sa badania, które pokazują, że podanie ovitrelle/pregnylu zwiększa szansę na implantacje, więc nic tylko trzymać kciuki za pozytywny wynik!!!



Przykro mi bardzo :( :( :(
Nie jest to twoja wina, tak już niestety jest... Ale wierzę, że dane wam będzie zostać rodzicami


No tak mi się zdaje, że pregnyl/ovitrelle jest podawany na pęknięcie pęcherzyka.
Więc może przyspieszać też implantację, ułatwiać wyjście zarodka z otoczki....
Tak se dumam na chłopski rozum.
 
Cześć wszystkim :)
Nie wiem czy mnie kojarzycie, kiedyś na chwilkę się tu ujawniłam.
Krótko przypomnę: leczymy się z mężem od 4 lat, 3 pełne stymulacje, 5 transferów i beta zawsze <1. Mam 30 lat, endometrioze, poza tym wszystko ok.
Przed obecnym transferem podjęłam leczenie u Profesora Malinowskiego, jestem po 4 szczepieniach i dostałam zielone światło do transferu.
Aktualnie jestem 2dpt 5dniowej blastki, został nam jeden mrozaczek i jak teraz nie wyjdzie i z z tym kolejnym to już koniec, nie mamy już ani kasy ani siły na cokolwiek jeszcze poza tym już chyba przeszłam wszystkie możliwe drogi.
Jestem na estrofemie, lenzetto, utrogestanie, duphastonie, progesteron besins, crinone, encortolon, fraxiparine, acard, accofill. Miałam wlew intralipid i atosiban.
PO transferze (nie mam pojecia dlaczego? Może któraś z Was mi wyjaśni?) Dostałam zastrzyk ovitrelle, nie rozumiem.jego zasadności poza tym że jedynie może mi zafałszować wyniki testu. Przed punkcja rozumiem zastrzyk, ale po transferze? Nie wiem. No i testuje 13 w piątek. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)
Też testowałem 13 w piątek 2 lata temu i wcale nie przyniósł pecha
 
No to co, macie już coś do pokazania z dzisiejszych wyczynów 😊? U mnie gwiazdki już robią klimat😊
 

Załączniki

  • IMG_20191207_153130.jpg
    IMG_20191207_153130.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 105
reklama
Do góry