reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sa badania, które pokazują, że podanie ovitrelle/pregnylu zwiększa szansę na implantacje, więc nic tylko trzymać kciuki za pozytywny wynik!!!



Przykro mi bardzo :( :( :(
Nie jest to twoja wina, tak już niestety jest... Ale wierzę, że dane wam będzie zostać rodzicami



Wg mnie dzisiaj może być prawdziwa beta, już bez zastrzyku. Sprawdzałas w kalkulatorze?
Pamiętaj, liczy się przyrost a nie z jakiej wartości startuje beta! Tym bardziej, że u ciebie to 5 dpt, bardzo bardzo wcześniena betowanie. Nie ma lutinusa, też jestem z Wrocławia i w razie czego mogę poratowac luteina, ale nie wiem czy można tak to zamienić...


Dzięki, zadzwoniłam do kliniki i recepta będzie na mnie w pon czekać :)
Idę się przespać.
Miłego dnia dziewczyny!
 
Tak w ogóle Kobietki to miłego dzionka [emoji8] Samych dobrych chwil [emoji8]

Ps. Ja dzisiaj bawię się w pierniczki,ozdoby świąteczne będę robić,gołąbeczki[emoji1786][emoji1786][emoji1786]
Z mniej przyjemnych rzeczy czeka mnie meeeeeeeeega sprzątanie...
Nic, tylko mieć wolny weekend-człek wtedy taaaaaak odpocznie:eek::eek::eek:
Witam w klubie.. dzis sprzatanie, gotowanie A jutro pierniczki hihi
 
@Liliana87 kochana co u ciebie z metformina? Ja odrzucilam, w przzyszlym tygodniu mam wizyte u diabetologa i klinicznego, ktory mi powiedzial, ze jesli dalej sie stosuje do diety i cwicze to mozna odrzucic. Juz kika dni nie biore i wprowadzilam bardziej restrykcyjna diete, ale ilez tak mozna ? :( Poza tym meta podobno wplywa na jakosc komorek wiec boje sie ze teraz mi wszystko poleci na leb na szyje.
Ja tez odstawiłam, w grudniu mam nadzieje na wizytę w Gamecie to zapytam. Ja w porównaniu do Ciebie mam małą dawkę, poza tym jak bylam w pazdzierniku u diabetolog to dostalam niezłą zrypę, bo jak mi wyszła IO (mała podobno) to od razu przeszlam na drastyczna dietę, schudłam 8kg, i cukier po badaniu glukometrem wychodził mi ok 60 a to za malo.. kazala zachować zdrowy rozsądek i nie odmawiac sobie wszystkiego, bo jak to stwierdziła krzywe mogły mi wyjść ale nawet jak mialam jakas intencję. No i właśnie przed chwilą zjadlam duzego pączka z bitą śmietaną, bo tak chcialo mi się slodkiego[emoji85][emoji85][emoji85] taką właśnie jestem swinką..
Ale muszę naprawdę wrocic do diety, skoro odstawiłam metę. Nie wiem jak z moimi komórkami, moje amh jest coś ponizej 4, po stymulacji pobrali łącznie 9 dojrzalych oocytow.. mam nadzieje,ze okaże się, iż mozna ja zażywać, bo przeciez dla nas staraczek moze miec ona zbawienny wpływ...
 
Hej. Dziewczyny niestety moje dwie komorko się nie zaplodnily [emoji26] zostaliśmy z niczym. 3 pełne procedury i nie mamy kompletnie nic !
Jestem załamana. Póki co nie ma szans na kolejny krok bo musimy stanąć na nogi finansowo. Może wrócimy do tematu, ale to już z kd lub az.
Przytulam Cię z całych sił i życzę dużo siły do dalszej walki !!!
 
Koniecznie wyslij kilka fotek. Ja dzisiaj pomylam okna i bede ubierac choinke i piec pierniczki. Mialam to zaplanowane na Mikołajki bo mialam miec wolne ale niestety zycie jak zwykle zweryfikowalo moje plany. Zrobie tez gołąbki, dla siebie oczywiście bez ryżu ;)
Do gołąbeczkow mozesz użyć ryżu basmati;) dla nas dozwolony A mi nawet lepiej smakuje;)
 
Właśnie nie badałam tego. Zamierzam w najbliższym czasie to zrobić... Gdyby było c2 co wtedy??
No właśnie nie ma na to nic innego, tylko accofil... więc nie jest to konieczne do badania, ale moim zdaniem dobrze wiedzieć bo ogólnie podobno moze byc wtedy lipa...
Podsylam linka i zrzut ekranu...
Ale pamiętaj że niema na to 100% badań naukowych, więc tak naprawdę to nie wiadomo jak to jest i co się dzieje w środku.
Jest dziewczyna na innym wątku z KIR AA mąż i ona hla-c c2c2 i ma dziecko, ale teraz wszystkie kolejne ciąże poronienia...


20191207_124700.jpeg
 
Cześć wszystkim :)
Nie wiem czy mnie kojarzycie, kiedyś na chwilkę się tu ujawniłam.
Krótko przypomnę: leczymy się z mężem od 4 lat, 3 pełne stymulacje, 5 transferów i beta zawsze <1. Mam 30 lat, endometrioze, poza tym wszystko ok.
Przed obecnym transferem podjęłam leczenie u Profesora Malinowskiego, jestem po 4 szczepieniach i dostałam zielone światło do transferu.
Aktualnie jestem 2dpt 5dniowej blastki, został nam jeden mrozaczek i jak teraz nie wyjdzie i z z tym kolejnym to już koniec, nie mamy już ani kasy ani siły na cokolwiek jeszcze poza tym już chyba przeszłam wszystkie możliwe drogi.
Jestem na estrofemie, lenzetto, utrogestanie, duphastonie, progesteron besins, crinone, encortolon, fraxiparine, acard, accofill. Miałam wlew intralipid i atosiban.
PO transferze (nie mam pojecia dlaczego? Może któraś z Was mi wyjaśni?) Dostałam zastrzyk ovitrelle, nie rozumiem.jego zasadności poza tym że jedynie może mi zafałszować wyniki testu. Przed punkcja rozumiem zastrzyk, ale po transferze? Nie wiem. No i testuje 13 w piątek. Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

Pewno, pewno, że pamiętam. A szczepienia miałaś bo???
Dużo już przeszłaś, myślę, że wystarczająco, by cieszyć się z pięknej, zdrowej ciąży 💓💓💓i za to mocne✊✊✊
 
Hej. Dziewczyny niestety moje dwie komorko się nie zaplodnily 😥 zostaliśmy z niczym. 3 pełne procedury i nie mamy kompletnie nic !
Jestem załamana. Póki co nie ma szans na kolejny krok bo musimy stanąć na nogi finansowo. Może wrócimy do tematu, ale to już z kd lub az.

Kochana bardzo, bardzo jest mi przykro😭😭😭
Odpocznij i rozważ opcje kd lub aż. Myślę, że jak chcesz mieć więcej szans to finansowo kd bardziej się opłaca, choć kosztuje dwa razy tyle, co zwykła procedura. Ale jak u Emka z nasienie Oki to szła bym w to.
Oczyść głowę, zróbcie razem coś fajnego, nazbierajta kasy i wracaj do walki💓💓💓będę Cię wypatrywać💓😘😘😘
 
reklama
Do góry