reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała brac relanium 5mg przez kilka dni po transferze? Mam brać dwie dziennie.... dzisiaj odstawiłam, wszystko inne biorę (obie wersje luteiny i estrofem), ale relanium odstawiłam (miałam brać dwa razy dziennie). Normalnie wczoraj miałam ochote wsadzić zapałki w oczy, dwa razy przysnęłam przy dzieciakach. To dla nich zwyczajnie niebezpiecznie... kurde. Mam obawy.
Tak, ja brałam. Działało mega, ale funkcjonować mogłam normalnie,a w nocy spałam zajebiście. Ale i bez relanium może być ok, albo z relanium może się nie udać, więc myślę że to nie zmieni za wiele
 
@Breath_less transfer mam zaplanowany na 11.45 ;)

Ja 12.10 miałam.
Z 4 pęcherzy- 3 komórki,2 zdegradowane w drugiej dobie.
Zero mrozakow, podana 4 dobowa morula- podobno o bardzo dobrych parametrach ładnie dzieląca się. Jutro niedziela stad pewnie morula a nie blascysta. Usłyszałam Że duża szansa na ciąże... okaże się :)
Weryfikacje mam na szczęście w cenie wiec już od 3 grudnia badają betę potem 6 i 10.
Jestem dziwnie spokojna po relanium🤭[emoji4]
 
No to ja już leżę z moim kropeczkiem [emoji173]️ Jestem też po akupunkturze, śmiać mi się chciało jak mi wbijali te igły [emoji23] wiem, że będzie dobrze [emoji1360]

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] trzymam kciukasy!
Czy masz mrozaki?
Czy po transferze ktoś dawał Ci jakieś wytyczne postępowania oprócz leków ?
Bo mi nikt nic nie powiedział 🤯
 
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] trzymam kciukasy!
Czy masz mrozaki?
Czy po transferze ktoś dawał Ci jakieś wytyczne postępowania oprócz leków ?
Bo mi nikt nic nie powiedział 🤯
Nie mamy mrożaków, ale wierze w tego kropka ❤️
wytyczne hmmm ? Nie stresować się, przez pierwsze 3-4 dni się oszczędzać a pózniej „żyć normalnie” jeżeli jest to wgl możliwe 😂
Możesz sobie nospe wsiąść 2-3 razy na dobre, niektóre dziewczyny mają jeszcze relanium w zaleceniach ;)
 
Nie mamy mrożaków, ale wierze w tego kropka [emoji173]️
wytyczne hmmm ? Nie stresować się, przez pierwsze 3-4 dni się oszczędzać a pózniej „żyć normalnie” jeżeli jest to wgl możliwe [emoji23]
Możesz sobie nospe wsiąść 2-3 razy na dobre, niektóre dziewczyny mają jeszcze relanium w zaleceniach ;)

Ja właśnie jestem na relanium. Tez z jednym kropkiem, bez mrozakow [emoji120]
Musi się nam udać [emoji173]️
 
reklama
Do góry