reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, czy któraś z Was miała brac relanium 5mg przez kilka dni po transferze? Mam brać dwie dziennie.... dzisiaj odstawiłam, wszystko inne biorę (obie wersje luteiny i estrofem), ale relanium odstawiłam (miałam brać dwa razy dziennie). Normalnie wczoraj miałam ochote wsadzić zapałki w oczy, dwa razy przysnęłam przy dzieciakach. To dla nich zwyczajnie niebezpiecznie... kurde. Mam obawy.
U mnie nie dają ani relanium, ale czytałam ze dziewczyny tutaj biorą, dlatego do następnego transferu chciałam mieć ewentualnie, gdyby mnie bolał brzuch, ja mieszkam we Francji, wiec poprosiłam mame żeby mi wysłała, doktor w Pl powiedziała żeby z tym lekiem uważać, ze ewentualnie jedna w dzień transferu i druga dzień po, ale ze lepiej wcale nie brać, jeśli będą skurcze, to lepiej wziąć nospe. Jeszcze nie pytałam swojego lekarza, ale na następnej wizycie pokaże mu lek i zapytam o zdanie(już widze jego minę 🤣🤣🤣) ale wydaje mi się, ze dwie tabletki, to trochę dużo i dobrze zrobiłaś ze odstawiłas.
 
reklama
Jakie mogą być objawy ? Często mam dni kiedy przeszkadzają mi nogi [emoji23][emoji23][emoji23] zazwyczaj jak się położę spać to normalnie jakby stopy mi się paliły , muszę chłodzić je. Żaden z lekarzy niewie co może być przyczyna
Musi być to bardzo nieprzyjemne🙁 Lekarzem nie jestem, ale myślę że objawy tych chorób są bardzo charakterystyczne, więc byś o tym wiedziała. Pamiętam że w twardzinie skóra już od 6 roku życia zaczyna się robić bardzo sztywna, wloknieje, uniemożliwiając ruch np rękami. A w zapaleniu skorno-miesniowym jest silne osłabienie mięśni uniemożliwiające np utrzymanie szczotki do włosów w górze, więc byś zauważyła. Mój znajomy też ma takie gorące stopy i niestety też nie wykryli u niego przyczyny. Kiedyś namówiłam go na kupunkture i po tym mówi że jest znacznie lepiej.
 
Musi być to bardzo nieprzyjemne[emoji853] Lekarzem nie jestem, ale myślę że objawy tych chorób są bardzo charakterystyczne, więc byś o tym wiedziała. Pamiętam że w twardzinie skóra już od 6 roku życia zaczyna się robić bardzo sztywna, wloknieje, uniemożliwiając ruch np rękami. A w zapaleniu skorno-miesniowym jest silne osłabienie mięśni uniemożliwiające np utrzymanie szczotki do włosów w górze, więc byś zauważyła. Mój znajomy też ma takie gorące stopy i niestety też nie wykryli u niego przyczyny. Kiedyś namówiłam go na kupunkture i po tym mówi że jest znacznie lepiej.

I to jest tak przejebane ze wiercę się pół nocy zanim zasnę i szukam zimnego miejsca na kołdrze zeby nogi przestały wkurzać . Mam tak kilka razy w roku i to jak się zacznie to pare dni z rzędu i spokój . Niewiem już tyle razy mówiłam lekarzowi to nie widzi powodu dla którego tak się dzieje
 
❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
Trzymamy kciuki:*
2019-11-30 sandra777.12 transfer ❤❤❤

2019-11-30 Breath_less transfer ❤❤❤

2019-11-30 Justi55 USG❤❤❤


2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-06 OlaMaKota1234 prenatalne❤❤❤
2019-12-11 nadzieja xxx USG❤❤❤
2019-12-16 fredka84 histeroskopia
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu
 
reklama
I to jest tak przejebane ze wiercę się pół nocy zanim zasnę i szukam zimnego miejsca na kołdrze zeby nogi przestały wkurzać . Mam tak kilka razy w roku i to jak się zacznie to pare dni z rzędu i spokój . Niewiem już tyle razy mówiłam lekarzowi to nie widzi powodu dla którego tak się dzieje
Taka zlewka lekarzy jest bardzo wkurzająca. Jeśli bardzo Ci to przeszkadza to draz temat. A badał cię neurolog czy lekarz innej specjalizacji?
Mi też wmawiano, że nic mi nie jest i nawet sugerowano wizytę u psychiatry, a potem okazało się że jestem mocno chora,wyladowalam w szpitalu. Nie mówię oczywiście że u ciebie tak jest, ale uważam że trzeba słuchać swojej intuicji i jeśli coś cię niepokoi to drażyc temat.
Ja czuję się dziś świetnie, a był czas, że już myślałam, że to niemożliwe i że może tak już jest z wiekiem,ze tak się kiepsko czuję. Tylko mój mąż mi wierzył i nigdy nie poddał wątpliwość moich odczuć.
 
Do góry