reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy jak będę miała receptywnosc, to może to też można jakoś zrobić żeby szansę zwiększyć??? Czy nie można?? Może głupie pytanie ale nie wiem ☹.. Wszystkiego dowiaduje się tu od was🥰🥰😍😘
Receptywnosc to badanie, próbkę się pobiera robiąc biopsja endometrium 2 razy. jeśli zrobione będzie w cyklu prze crio to może przy okazji jako scratching zadziałać.. Scratching pomaga w zagniezdzeniu ale nie jest wskazany jeśli już masz nadaktywne endo..Więc suma sumarum może pomóc ale w określonym przypadku..
 
Dziś 9dpt - beta wyszła 0,00 i tak od 2 lat. 😭😭😭Więc jak to ktoś tu powiedział kupa kasy poszła... W p.. du. Mam zrobić receptywnosc endometrium kolejne ok 2000zl potem w następnym miesiącu znowu transfer (będzie taniej - dobre ☹️, bo 1 zamrożony) czyli kolejna kasa.. I brak pewności że się uda... Nie wiem czy sobie jeden miesiąc nie odpocząć.. Psychicznie i portfelowo.. Wszystko podobno super zarodki itd itd... I co i teraz okazuje się że mój organizm albo nie umie ich utrzymać albo sam je zabija... 😥😥😥😣😣 Czy ktoś miał to badanie? Ono coś da??? O co chodzi? Nawet nie mam siły się upić... 😩😩😩😩
Bardzo mi przykro 😢 mam nadzieje ze to przetrawisz i bedziesz walczyć dalej. Nie ma sprawiedliwości dla nas. Mam nadzieje ze znajdziesz przyczynę. Wytrwaj
 
W 7dpt wieczorem zaczęłam krwawić :-( ból typowo skurczowy jak przy miesiączce...
nawet nie doczekałam do bety...

ot taki prezent imieninowy 😢😞😭

Boże, dlaczego nie dasz mi szansy????
Tak mi przykro... Przytulam wirtualnie... Naprawdę to nie fair ile trzeba przejść, i po tym wszystkim coś takiego... Trzymaj się Kochana...
 
reklama
Do góry