reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny sorki że zadaje głupie pytanie ale muszę kogoś spytać a nie spytam lekarza w klinice bo się spale ze wstydu hahaha :D Czy na kilka dni przed transferem dac sobie spokój z farbowaniem włosów??? Pytam bo mam swoją fryzjerke od 15 lat w Gdańsku więc jak jestem w Polsce idę zawsze do niej.. jeśli to zły pomysł to dam sobie spokój... Jak się transfer nie uda zdaze pofabrować przed wyjazdem jeszcze a jak się uda to mogę chodzic 9 miesięcy z odrostem , poświęcę się bez problemu :laugh2: :rofl2:
 
Dziewczyny sorki że zadaje głupie pytanie ale muszę kogoś spytać a nie spytam lekarza w klinice bo się spale ze wstydu hahaha :D Czy na kilka dni przed transferem dac sobie spokój z farbowaniem włosów??? Pytam bo mam swoją fryzjerke od 15 lat w Gdańsku więc jak jestem w Polsce idę zawsze do niej.. jeśli to zły pomysł to dam sobie spokój... Jak się transfer nie uda zdaze pofabrować przed wyjazdem jeszcze a jak się uda to mogę chodzic 9 miesięcy z odrostem , poświęcę się bez problemu :laugh2: :rofl2:
Ja bym olała fryzjera. Pewnie medycznie nieuzasadnione, ale po co masz się potem zastanawiać co by było gdyby...ale lekarza zapytaj, co Ci zależy. W końcu on jest od tego, żeby odpowiadać na Twoje wątpliwości 😊
 
Ostatnia edycja:
Ja bym olała fryzjera. Pewnie medyczne nieuzasadnione, ale po co masz się potem zastanawiać co by było gdyby...ale lekarza zapytaj, co Ci zależy. W końcu on jest od tego, żeby odpowiadać na Twoje wątpliwości 😊
Oooooo matko! Nie zapytam go :O Przekładam wizytę na dzień przed powrotem do UK... Wtedy będę w 10dpt więc będę wiedzieć co i jak i jak się cudem uda oleje całkiem ;) Wolę swieta z odrostami :D serio!
 
Dziewczyny sorki że zadaje głupie pytanie ale muszę kogoś spytać a nie spytam lekarza w klinice bo się spale ze wstydu hahaha :D Czy na kilka dni przed transferem dac sobie spokój z farbowaniem włosów??? Pytam bo mam swoją fryzjerke od 15 lat w Gdańsku więc jak jestem w Polsce idę zawsze do niej.. jeśli to zły pomysł to dam sobie spokój... Jak się transfer nie uda zdaze pofabrować przed wyjazdem jeszcze a jak się uda to mogę chodzic 9 miesięcy z odrostem , poświęcę się bez problemu :laugh2: :rofl2:
Na kilka przed transferem jak najbardziej . Przecież zarodek jest zamrożony. Co ma jedno z drugim wspólnego.
 
reklama
Do góry