reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@ilmenau - kochanieńka , a nic czekam dalej , bo znów się w posiewach jakies dziadostwo przypałentało - aaaaa. I tak od pół roku - albo jakieś dziadostwo albo endi się doktorowi nie podoba. No ale mam nadzieję , że grudzień moj. Ty mnie tu pisz co tam w Was jak dzidzioszek ? Ucałuj od ciotki Agu w stópeczki .

To grudzień będzie twój! Jako grudniowa dziewczyna potwierdzam, że grudzień jest dobry na wszystko, więc transfer musi się udać :D
Dzisiaj moja gwiazdeczka kończy 7 miesięcy, od dwóch tygodni buzia się nie zamyka i jest 'tatata, bababa i mamama' . Oczywiście zaczęła od 'tata', taka córeczka tatusia ;)
 
To grudzień będzie twój! Jako grudniowa dziewczyna potwierdzam, że grudzień jest dobry na wszystko, więc transfer musi się udać :D
Dzisiaj moja gwiazdeczka kończy 7 miesięcy, od dwóch tygodni buzia się nie zamyka i jest 'tatata, bababa i mamama' . Oczywiście zaczęła od 'tata', taka córeczka tatusia ;)
Jejku jak już duża Pannica , a niedawno pisała że przyszła na świąt. Niech się księżniczka chowa pięknie na pociechę mamusi i tatusia.
 
reklama
Dziewczyny, po mojej histeroskopii wiem tyle,ze w macicy bylo ladnie, czysto, w jamie macicy bylo ognisko endometriozy i mi wypalili a jajowody pracowaly dobrze. Moja kochana dr zalatwila mi wyjscie do domu, wiec wieczorem mnie wypuszczą, ale mam troche odpoczac, wiec dostalam zwolnienie do konca tygodnia. Brzuch mnie nie boli, troche krwawie i peka mi glowa chyba z emocji. Pani dr przy okazji zrobila mi streching, gdyby sie okazalo,ze zaczna mnie w grudniu szykowac do nastepnego podejscia. Jak bedzie potrzeba to powtorzymy w klinice. Mam w planach odpocząć ten tydzien i czekam n kolejn @ i kolejną walkę.
 
Do góry