reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No niesprawiedliwe to jest, ale jak znam życie to nic jej nie przekona bo przecież ona wie najlepiej. Możesz wydrukować jej jakieś artykuły o szkodliwości palenia w ciąży, tylko pytanko czy Wogóle będzie chciała to Wogóle przeczytać.
Moja sasiadka tez palila cala ciaze!!! Tez twierdzila ze bardziej szkodliwe jest to jak by miala nagle odstawiac. Dziewczyna z pracy za to popijala czerone wino swojskie bo to w ciazy podobno wksazane :) Ciaza to nie choroba :) Nie rozumiem jak dla chwili relaksu, odprezenia jakiegos zamroczenia mozna ryzykowac zdrowie i nie rzadko zycie swojego dziecka. Pocieszam sie ze to wynika z niskiej swiadomosci.
 
reklama
Co za bzdury opowiada i nie wierzę w to, że jakiekolwiek lekarz powiedziałby coś takiego...

Odeślij ją do lektury


Pamiętam jak byłam nastolatką i pojechałam w odwiedziny do kuzynki. Jej sąsiadka chwaliła się, że jedna ręką trzymała dziecko przy piersi karmiąc je a w drugiej ręce trzymała papierosa. Oczywiście paliła też całą ciążę. Ja wtedy będąc gowniarą byłam w szoku i powiedziałam jej, że chyba nie kocha swojego dziecka skoro tak robiła. Oczywiście zrobiła się afera, tamta się obraziła na mnie i na rodzinę kuzynki. Dzisiaj ten chłopak jest już prawie pełnoletni, miał ogromne kłopoty z nauką, z koncentracja i ma astmę oraz szereg alergii. Większość lekarzy wiąże to z paleniem papierosów przez matkę...
To prawda.. moja mama palila bedac w ciazy i ze mna i z moja siostra, po ponad 30 lat temu tak jej lekarz powiedzial! Ze jak rzuci teraz to bardziej zaszkodzi. Generalnie siostra nie ma problemow zdrowotnych, za to ja widocznie tak, skoro jest problem z zajsciem w ciaze. Moze jestem glupia i nie od tego, ale tyton to tyton. Jak mozna robic cos takiego swojemu dziecku???
 
reklama
@juchaa_87 na pewno kamień z serducha! Oby tak zostało do samego końca [emoji1364][emoji1364]

@Liliana87 koniecznie daj znac

Dziewczyny mam pytanie odnośnie krótkiego protokołu. Czytałam co nie co na ten temat ale trudno jest określić ile dokładnie dni ten protokół trwa. Chciałabym już powoli zaplanować styczeń bo wylot na około 2 tyg to nie taka prosta sprawa, zostawiają dzieci w domu.
1. Jak to wyglada czasowo?
2. Przyjmując ze od 6dc muszę być monitorowana, ile jeszcze dni pozostaje do punkcji?
3. Po punkcji jaki jest okres oczekiwania na transfer?
4. Czy odrazu po transferze można latać samolotem? (Dzień po)
5. Czy warto dopłacać do Embrioglu oraz Embriogen ?
 
Do góry