reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No niestety tak to wyglądało... dlatego cieszę się że jutro mam wizytę w klinice to chociaż z kimś kompetentnym porozmawiam co i jak. Póki co nawet plamienia nie mam. Brzuch jak nie bolał tak nie boli więc mam nadzieję że to faktycznie jakiś krwiak był.
Myślę że chłopina się przejął bo to ciąża po in vitro. Zapewniam w szpitalu mają na pęczki krwawień, krwotoków, poronień, porodów przedwczesnych i lekarze dobrze wiedzą co robić. W zasadzie z początkiem ciąży oprócz podania progesteronu nie można nic zrobić, nawet najlepsza klinika na świecie nie pomoże.
 
reklama
Myślę że chłopina się przejął bo to ciąża po in vitro. Zapewniam w szpitalu mają na pęczki krwawień, krwotoków, poronień, porodów przedwczesnych i lekarze dobrze wiedzą co robić. W zasadzie z początkiem ciąży oprócz podania progesteronu nie można nic zrobić, nawet najlepsza klinika na świecie nie pomoże.
Tak wiem zdaje sobie sprawę że co ma być to będzie, póki co cieszę się że nie mam żadnych bóli ani skurczy. Oby do jutra :happy:
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-19 nuna85 BETA❤✊
2019-11-20 Sterlicja wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-20 Netiaskitchen transfer ❤❤❤
2019-11-21 Apola wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-21 Witamitawegaminka prenatalne❤❤❤
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-11-28 Elizabeth68 USG❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu

@Babeczki Dziś termin porodu :)
 
Dla mnie lekarz ginekolog, ktory nie wie jk zareagowac na krwawienie powinien wrocic do szkoly. Nie mowimy o powaznych komplilacjach tylko o czyms co wystepuje mega czesto, a ona musi sie poradzic. Zenujace.
2 tyg temu poszlam do internisty z zapaleniem sojowek. Bylam juz w ciazy. Wyciagnal telefon i zaczal przekopywac googla, zeby sprawdzic czy cos mi moze dac. Stwierdzil, ze nic. Powiedzialam, ze moglam to sobie sama w domu sprawdzic i wyszlam.
Przerażajace jest to ze w dobie in vitro gdzie nie jest to nowe odkrycie lekarz na IP mówi ze nie wie za wiele o ciąży po in vitro 😲 Ciąża jest taka sama jak powiedziałaś jednak leki jakie przyjmujemy już nie i tutaj jest kwestia douczenia a lekarze pojęcia nie maja.
 
Raczej beta będzie zbędna. Przez ostanie 12 lat nie zrobiłam jej ani razu. Okres jest zawsze szybszy. I choć owulacje miałam przesuniętą 2 dni lekami, , to właśnie zaczyna mi się okres, równo 28 dni od ostatniego mimo brania luteiny. Do tego od wczoraj mam taki ból głowy, że niemal wyje do księżyca. Pękło mi dziś serce...
Bardzo mi przykro, jakie to wszystko niesprawiedliwe:( Na pewno okres...
 
Kobiety trochę pytanie na inny temat.Mieszkam od 11 lat we Francji.Wiadomo na początku poznała męża slub itppotem starania o dziecko i wiadomo o czym kilka lat myślałam.Teraz gdy jestem w drugiej ciąży i na zimowisku został tylko jeden skarb ciągle myślę żeby zjechać do kraju.Wiem że każda ma inną sytuację moja mieszkaniowa nie jest taka zła bo zanim wybudujemy swoje gniazdko możemy mieszka z w dużym domu gdzie mieszka Ja mi o rodzice na wsi.Maz jest bardzo dobry w budowlance ja jakiegoś wyższego wykształcenia nie mam ale wiem że praca jest i dla chcącego nic trudnego.Jak wam się żyje w Polsce ?
Nie chce tu mieszkać A szczególnie teraz już niedługo pasuje nam podjąć decyzję bo mamy za małe mieszkanie (30m2)a jak w maju przyjdzie na świat jeszcze drugi skarb to musimy albo znaleźć mieszkanie albo ...
 
Rodzice i dwie koleżanki, po prenetalnych 28.11 chcemy wszystkim ogłosić nowinę :) A Ty już mówiłaś w większym gronie ?
U mnie nikt nie wie. Tak bardzo wyczekiwalismy ciazy ze teraz boje sie zapewszyc i nikomu nie mowie w razie gdyby coś poszło nie tak... ale 20 listopada jestem umowiona na badania prenetalne i moze na poczatku grudnia jak juz wejde w II trymestr to przyjdzir czas ze sie pochwalimy :)
 
Kobiety trochę pytanie na inny temat.Mieszkam od 11 lat we Francji.Wiadomo na początku poznała męża slub itppotem starania o dziecko i wiadomo o czym kilka lat myślałam.Teraz gdy jestem w drugiej ciąży i na zimowisku został tylko jeden skarb ciągle myślę żeby zjechać do kraju.Wiem że każda ma inną sytuację moja mieszkaniowa nie jest taka zła bo zanim wybudujemy swoje gniazdko możemy mieszka z w dużym domu gdzie mieszka Ja mi o rodzice na wsi.Maz jest bardzo dobry w budowlance ja jakiegoś wyższego wykształcenia nie mam ale wiem że praca jest i dla chcącego nic trudnego.Jak wam się żyje w Polsce ?
Nie chce tu mieszkać A szczególnie teraz już niedługo pasuje nam podjąć decyzję bo mamy za małe mieszkanie (30m2)a jak w maju przyjdzie na świat jeszcze drugi skarb to musimy albo znaleźć mieszkanie albo ...
Kochana mam te same dylematy :) do kraju już raz po 4 latach tylko co prawda wróciłam bo bardzo za krajem tęsknilam.. jednak po 5 latach znów na emigracji się znalazłam i teraz znów jestem tu 4 lata i mam de ja voo... ogromnie tęsknię za moim Trójmiestem i za kilka lat bym chciała wrócić jednak teraz to nieco trudniejsze bo syn już do szkoły chodzi.. Ja osobiście myślę że nie jest aż tak źle w Polsce.. Jak wyjeżdżalam w 2006 pierwszy raz było dużo mniej perspektyw.. teraz zdecydowanie lepiej. Mnie z drugiej strony mentalność życia w Polsce przeraża..ludzie są do siebie negatywnie nastawieniu, tu mi pod tym względem jest duuuzo lepiej.. Ale serca nie potrafię oszukać i i tak wrócę..
 
Kobiety trochę pytanie na inny temat.Mieszkam od 11 lat we Francji.Wiadomo na początku poznała męża slub itppotem starania o dziecko i wiadomo o czym kilka lat myślałam.Teraz gdy jestem w drugiej ciąży i na zimowisku został tylko jeden skarb ciągle myślę żeby zjechać do kraju.Wiem że każda ma inną sytuację moja mieszkaniowa nie jest taka zła bo zanim wybudujemy swoje gniazdko możemy mieszka z w dużym domu gdzie mieszka Ja mi o rodzice na wsi.Maz jest bardzo dobry w budowlance ja jakiegoś wyższego wykształcenia nie mam ale wiem że praca jest i dla chcącego nic trudnego.Jak wam się żyje w Polsce ?
Nie chce tu mieszkać A szczególnie teraz już niedługo pasuje nam podjąć decyzję bo mamy za małe mieszkanie (30m2)a jak w maju przyjdzie na świat jeszcze drugi skarb to musimy albo znaleźć mieszkanie albo ...
Ja jestem na emigracji od 10 lat, zanim pojawila sie corka to bardzo chcialam wracac. Teraz sobie nie wyobrazam.
Fakt, zaluje ze nie ma takiego kontaktu z rodzina jakby miala w Polsce, ale tu jestem jej w stanie zapewnic lepsze zycie.
 
reklama
A no widzisz... Jak czytałam jakiś regulamin refundacji IVF to tam była deklaracja o opłacaniu podatków w Trójmieście...Może same leki do stymulacji inne warunki obowiązuja.. w sumie dowiem się jak będę ;)
Tak, na pewno;) ja mowie tylko o refundacji lekow, jezeli chodzi o dofinansowania do in vitro, to w wiekszosci miast, gdzie Rada Miejska podjela uchwale o pomocy, glownym warunkiem jej uzyskania jest meldunek w danym miescie oraz rozliczanie sie PITem rocznym czesto przez 2 i wiecej lat wstecz.
 
Do góry