reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz człowiek się tyle stara że teraz każda sytuacja jest stresujące. Ogólnie plamienia nasilają się wieczorem nie wiedzieć czemu. Czasem brązowe czasem różowe a czasem lekko krwiste. Staram się powtarzać sobie ze w czwartek na wizycie lekarz mówił że jest wszystko super książkowo a nawet jak na ten czas trochę lepiej. Tylko jak tu wyluzowac? Gdyby to była moja kolejna ciąża i w pierwszej miałabym podobnie to przyjęłabym to na spokojnie. Troszkę ciągnie mnie brzuch tak trochę podobnie jak przed okresem ale może to normalne?
Nie wiem jak to u Ciebie wygląda ale ja przy plamieniu zaczęłam brać dużą dawke witc z rutą. Niby się nie zaleca ale ciąża utrzymana.
 
Kureczko kochana dobrze ze uspoksjasz :* czyli te brązowe plamienia też nie wiadomo skąd? Gdzieś czytałam że 40% kobiet w ciąży ma plamienia.
Tak to prawda że tak jest.Ja będąc na izbie przyjęć dwa razy w tej ciąży i to raz po większym czerwonym plamienia nikt się mnie nie pytał czy pracuje co robię.Powiedzmy sobie prawdę że leżenie jak ma się coś stac i tak nie pomoże.Duzo wglebialam się w temat tych plamien krwawien jedne zwiastuja poronienie inne (przewaznie)zdrowa ciążę.
Także dziewczyny mimo tego że te uplawy są takie niepokojące starajmy się zachować zimna krew.Zamiast leżeć i czytać Internetu spacerek nie zaszkodzi dotlenimy się i zajmiemy głowę.
 
Tak to prawda że tak jest.Ja będąc na izbie przyjęć dwa razy w tej ciąży i to raz po większym czerwonym plamienia nikt się mnie nie pytał czy pracuje co robię.Powiedzmy sobie prawdę że leżenie jak ma się coś stac i tak nie pomoże.Duzo wglebialam się w temat tych plamien krwawien jedne zwiastuja poronienie inne (przewaznie)zdrowa ciążę.
Także dziewczyny mimo tego że te uplawy są takie niepokojące starajmy się zachować zimna krew.Zamiast leżeć i czytać Internetu spacerek nie zaszkodzi dotlenimy się i zajmiemy głowę.
A ja tam bym sie na spacer przy plamieniach nie zdecydowala. Wiem, ze sa lekarze, ktorzy mowia, ze lezenie nic nie da, ale ja bym nie zaryzykowala.
 
Witajcie. Idę do Was po porade.
Ponieważ mój mąż ma słabe nasienie i leczy się pregnylem 5000j, teraz lekarz chce podkręcić mój organizm i przepisał Encorton 5mg 2-10dc, estrofem 2mg 9-16dc i Luttagen100mg od 20dc.To na naturalnym cyklu. Powiedzcie mi bo ja zapomniałam zapytać oviarin mogę przy tym brać?
 
reklama
Przykro mi bardzo :(
Sprawdź jeszcze u innego lekarza, jak diagnoza się powtórzy to oznacza puste jajo. Nie wiadomo czemu tak się dzieje podobno to wada genetyczna zarodka.
Doświadczenia forumowe pokazują, że następny transfer po pustym jaju lub ciąży biochemicznej bardzo często się udaje.
Trzymaj się!
Dziękuję Ci za dobre słowo. Niestety to był ostatni zarodek na zimowiska. A z racji wieku do kolejnych stymulacji nie będę podchodzić. To była nasza ostatnia szansa..
 
Do góry