reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana może zabrzmi to okrutnie ale będzie co ma być. W szpitalu nic ci nie pomogą. Masz progesteron nic więcej nie dostaniesz. Jeżeli ból będzie się nasilał a krwawienie narastać wtedy możesz jechać do szpitala. Sama kiedyś poleciałam na IP i było jeszcze gorzej, po badaniu gorsze plamienie. Lekarz polecił wrócić jak krwawienie i ból się nasilą.
Uspokoilam sie troche i stwierdzilam ze zaczekam do jutra. Jesli bedzie nie tak to wtedy pojade

Ja też z wieczora plamie więcej niż w dzień nie wiedzieć czemu. Jak mogę coś poradzić to weź sobie tabletkę duphaston i połóż się i wstawaj tylko na siku. Do wtorku jeszcze troszkę
Biore zastrzyk z prolutexu, luteine 3x1 i estrofem 2x1. Dokładać jeszcze duphaston?

A i może masz relanium? To weź jedna tabletkę
Mam hydroxizine. Ale maz zrobil mi melisę wiec narazie sie tym poratuje


Dziękuję Wam dziewczyny! To moja pierwsza ciąża więc może dlatego tak panikuje...
 
Dziękuję za odpowiedź. W poprzedniej ciąży też w 6t i 1d widzieliśmy już serduszko łudziłam się, że może to, że cykl bezowulacyjnym jakoś inaczej się liczy.. No nie mam już nadziei..

Przykro mi bardzo :(
Sprawdź jeszcze u innego lekarza, jak diagnoza się powtórzy to oznacza puste jajo. Nie wiadomo czemu tak się dzieje podobno to wada genetyczna zarodka.
Doświadczenia forumowe pokazują, że następny transfer po pustym jaju lub ciąży biochemicznej bardzo często się udaje.
Trzymaj się!
 
Uspokoilam sie troche i stwierdzilam ze zaczekam do jutra. Jesli bedzie nie tak to wtedy pojade


Biore zastrzyk z prolutexu, luteine 3x1 i estrofem 2x1. Dokładać jeszcze duphaston?


Mam hydroxizine. Ale maz zrobil mi melisę wiec narazie sie tym poratuje


Dziękuję Wam dziewczyny! To moja pierwsza ciąża więc może dlatego tak panikuje...
Mi kazali luteine odstawić zwiększyć prolutex 2x dziennie i sama sobie duphaston dołożyłam. Myślę że nie zaszkodzi. Połóż się i łez.
 
Uspokoilam sie troche i stwierdzilam ze zaczekam do jutra. Jesli bedzie nie tak to wtedy pojade


Biore zastrzyk z prolutexu, luteine 3x1 i estrofem 2x1. Dokładać jeszcze duphaston?


Mam hydroxizine. Ale maz zrobil mi melisę wiec narazie sie tym poratuje


Dziękuję Wam dziewczyny! To moja pierwsza ciąża więc może dlatego tak panikuje...
coś z progesteronu możesz dołożyć, nie zaszkodzi, a może coś pomoże
 
reklama
Do góry