reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny we wczesnej ciąży, kochacie sie ze swoimi mężczyznami? Bo u nas lekarka przy transferze nie mowila nic ze nie wolno, ale od 16 dni abstynencja.. i sami nie wiemy czy mozemy sie delikatnie pokochać...
Ja jestem w 8t5d i nadal mam zakaz. Moje jajniki urosly bardzo podczas stymulacji i powiedziano mi, ze jest zbyt duze ryzyko, ze sie przekreca i wtefy musieliby robic zabieg a to zagrozenie dla zdrowia i ciazy.
W poprzedniej ciazy tez do 9t mowiono, ze lepiej nie. Potem juz nie bylo ograniczen.
 
reklama
Czy mogę zapytać co to są te kariotypy? Jak drogie i jak długo się czeka? I o co chodzi z immunologiem? Sory za głupie pytania ale jestem ciemna masa, a za 3 tygodnie mam pierwsza wizytę i właśnie chcę jak najwięcej badań porobić bo wszystkie podstawy mam, mąż wyniki super, ze mną niby też ok, a jednak przez 6 lat nic, więc nie wierzę że podejdę do In vitro i Odrazu zaskoczę. Dlatego wolę zrobić więcej badań, tymbardziej że nie bd mogła co chwila przylatywać na kolejne podejścia bo i tak mam jiz problemy w pracy bo wiecznie latalam do Polski leczyć się a i tak nic z tego nie wyszło....

Kariotypy to takie podstawowe badania genetyczne -bada sie oboje partnerow. Koszt okolo 400 pln a czeka sie okolo miesiac
Niektore kliniki wymagaja tego do invitro i na pewno warto zrobic bo robi sie raz w zyciu a przynajmniej wiadomo czy jest ok
 
O Boże jak ja uwielbiam te teksty " he he może wam pomóc, he he, raz raz i po robocie" ja wtedy odpowiadalam, że w takim razie musisz żonę udostępnić, bo tak szybciej wyjdzie. Wtedy już jakoś mało było do śmiechu :)

Obawiam sie ze taki tekst jakbym uslyszala czy pomoc to mogloby sie skonczyc kopem w *yj
Dramat i agresja sie we mnie budzi ...:/:/
 
Mnie wczoraj męczyła Pani zgaga ale dzisiaj na szczęście mam spokój i oby tak zostało :-) :)
Za to pochłaniam duże ilości słodkości...
Haha ja wczoraj mialam spokoj dzisiaj zgaga mi towarzyszy od samego rana Ja poki co ograniczam skodkie w poniedzialeknrobie mocz, krew i glukoze bo ostatnio tak sobie pofolgowalam to mi wyszly wyniki glukoza w moczu nie zdazylo sie przetrawic Od poczatku mialas smak na slodkie?Ja nie na poczatku kompletnie nic slodkiego z reszta nuc mi nie smakowalo tylko ziemniaki z mizeria haha
 
Haha ja wczoraj mialam spokoj dzisiaj zgaga mi towarzyszy od samego rana Ja poki co ograniczam skodkie w poniedzialeknrobie mocz, krew i glukoze bo ostatnio tak sobie pofolgowalam to mi wyszly wyniki glukoza w moczu nie zdazylo sie przetrawic Od poczatku mialas smak na slodkie?Ja nie na poczatku kompletnie nic slodkiego z reszta nuc mi nie smakowalo tylko ziemniaki z mizeria haha
A ja od samego początku miałam ochotę na słodkie, ale mniejsza jak teraz bo teraz to już przechodzę sama siebie tyle jem słodkiego... nie umiem się opamietac i nie jeść to jest silniejsze ode mnie
 
reklama
Haha ja wczoraj mialam spokoj dzisiaj zgaga mi towarzyszy od samego rana Ja poki co ograniczam skodkie w poniedzialeknrobie mocz, krew i glukoze bo ostatnio tak sobie pofolgowalam to mi wyszly wyniki glukoza w moczu nie zdazylo sie przetrawic Od poczatku mialas smak na slodkie?Ja nie na poczatku kompletnie nic slodkiego z reszta nuc mi nie smakowalo tylko ziemniaki z mizeria haha
A ja od samego początku miałam ochotę na słodkie, ale mniejsza jak teraz bo teraz to już przechodzę sama siebie tyle jem słodkiego... nie umiem się opamietac i nie jeść to jest silniejsze ode mnie
Ja w pierwszej ciazy w pierwszym trym jadlam tylko kiwi. Ogromne ilosci. Od miesa i slodyczy mnie odrzucilo, a obie te rzeczy uwielbiam. W drugim trym mi przeszlo i jadlam wszystko, a slodycze i frytki to tonami. Efektem tego bylo +18kg [emoji85][emoji85][emoji85]
 
Do góry