reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny we wczesnej ciąży, kochacie sie ze swoimi mężczyznami? Bo u nas lekarka przy transferze nie mowila nic ze nie wolno, ale od 16 dni abstynencja.. i sami nie wiemy czy mozemy sie delikatnie pokochać...
 
Z tego co pamietam Polna to dosc dobre miejsce. Ja nie bylam tam ale dziewczyny polecaly. Cisnij o dokladne badania zanim poddasz sie ivf... bo niektorzy niestety tak sugeruja... no chyba ze przyczyna jest dobrze znana. Poznanska i.vita zostala kupiona przez B.ociana wiec mozesz i tam sprobowac.
Badalas kariotypy? Bylas u immunologa z partnerem przebadac sie? Popros o skierowanie albo prywatnie zbadaj kariotypy - mi po nieudanych transferach to zaproponowali. Z 15 komorek mialam 1 blastocyste z 5 doby a 3 pozostale blastocysty z 6 doby slabej jakosci. Zadnej ciazy. Moze trzeba w te strone??
Czy mogę zapytać co to są te kariotypy? Jak drogie i jak długo się czeka? I o co chodzi z immunologiem? Sory za głupie pytania ale jestem ciemna masa, a za 3 tygodnie mam pierwsza wizytę i właśnie chcę jak najwięcej badań porobić bo wszystkie podstawy mam, mąż wyniki super, ze mną niby też ok, a jednak przez 6 lat nic, więc nie wierzę że podejdę do In vitro i Odrazu zaskoczę. Dlatego wolę zrobić więcej badań, tymbardziej że nie bd mogła co chwila przylatywać na kolejne podejścia bo i tak mam jiz problemy w pracy bo wiecznie latalam do Polski leczyć się a i tak nic z tego nie wyszło....
 
Dziękuję,ale bardzo się boję,nawet jeśli to jeszcze transfer itd. A potem miałaś więcej zarodków? przepraszam nie doczytałam Twojej historii. Jeśli miałaś więcej to jak to zrobiłaś? :) a Twoje komórki normalnie się zapładniały? Żeby na 12 1 się zapłodniła to jest chyba jakiś żart ;) myślę,że miały wpływ na to antybiotyki w ost 3 miesiacach stres i laparoskopia z histero i narkozą w tle.
Zapłodnilo się 6 ale do blastki tylko wtedy jedna dożyła. A druga procedura to 12 pobranych pęcherzyków, 6 zapłodnionych i powstało 5 blastek. Nie wiem od czego to zależy, nic specjalnego nie robiłam ani się jakoś nie przygotowywałam
 
Jak dzisiaj więcej polatalam to było mi znowu słabo, czego ostatnio nie miałam już, dlatego panikowalam. Poza tym okresowo czuje nudności i jestem senna, ale wg mnie to kwestia bardzo dużych dawek luteiny i tyle. Piersi mam większe czym mąż się zachywca, ale tu pewnie Estrofem robi swoje, brzuch trochę wystaje, ale po stymulacja tak niestety mam. Szkoda, że nie ma takich objawów, które utwierdzalyby nas ze wszystko w porządku... Nie myśl, zajmij czymś glowe
 
reklama
Dziewczyny we wczesnej ciąży, kochacie sie ze swoimi mężczyznami? Bo u nas lekarka przy transferze nie mowila nic ze nie wolno, ale od 16 dni abstynencja.. i sami nie wiemy czy mozemy sie delikatnie pokochać...
 
Do góry