reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ciesze się bardzo, ze wsszystko jest dobrze :) I trzymam dalej kciuki, żeby wszystkie zostały w komplecie[emoji110][emoji110]

Beda je hodować do blastek? Oczywiscie poza transferowana morula w sobote:) Rozumiem, ze bierzesz jednego kropka?

Moja wczorajsza wizyta ze zwyklego usg przekształciła się całkowicie niespodziewanie w prenatalne:cool2: Bo ten sam lekarz miał mi je robic, ale dopiero za 2 tyg. I chyba trochę chciał mieć mnie już z głowy, a trochę obawa była, ze dzidzia może byc już za duża, jak poczekam do ustalonego terminu. A ja byłam chyba w takim szoku, ze nie zdazylam bardzo protestować. Z usg jest wszystko Ok, czekam jeszcze za wyniki z krwi.

Najpierw mega się wkurzyłam, ze to tak wyszło, bo chciałam, żeby m był ze mna, ale potem stwierdziłam, ze to chyba dobrze się tak stało, bo pewnie panikowalabym przed badaniem. A tak to już z głowy:-) :)

I póki co lekarz nie zobaczył nic dyndającego między nóżkami - a przyznaje, ze marze o dziewczynce:)
A to moja dzidzia[emoji3590][emoji3590]

Jejku jakie cudo[emoji173][emoji173]

Cieszę się że wszystko z dzidzia dobrze i też myślę że dobrze wyszło i że zaoszczędzi Ci to teraz trochę niepotrzebnego stresu. A jak lekarz Ci się widzi? Zostajesz u niego?

Tak ryzykujemy i hodujemy reszte do blastki. Myślę że ze słabym nasieniem i leczeniem immunologicznym tak lepiej...
W Novum wolą podawać i mrozic 2-3 dniowe ale po tylu transferach to sam lekarz zaproponował żeby hodować do 5doby.
Podajemy 1 zarodeczek.
Mieliśmy do wyboru żeby podać 2 dwudniowe albo 1 morule. Szkoda że nie blastke, ale 5 doba akurat w niedziele wypada... No i mam nadzieję że dotrwają...
 
reklama
Czy któraś z was zaczęły boleć piersi już w 1 dzień po transferze?
Mnie bolą piersi juz od jakis 3 dni przed transferem. Nie jest to jakis mega bol, ale jak dotykam to czuję. Ale biore estrofem i duzo roznej luteiny. Bolą mnie jakby od bokow. Przy pierwszym transferze swiezym bolaly mnie po przez kilka dni po, jakis tydzien a potem jakby rek odjąl i niestety beta wtedy byla 0.
 
Hej dziewczyny. U mnie dziś jednorazowe plamienie i nie wiem czy progesteron szaleje czy już się okres zbliża (21 października była punkcja) a ze mam niedomoge lutealna to spodziewam się jakiegoś zawirowania z progesteronem. No nic nie pozostaje mi czekac.
 
reklama
Do góry