reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
nie mamy jeszcze nic bo to bedzie nasze pierwsze podejscie ;p wiec chodzilo mi czy brac jak cos 3 dniowego czy lepiej poczekac do blastki
Jak w trzeciej dobie będzie dużo zarodków to lepiej poczekać do piątej. Po trzeciej dobie cześć zarodków pada, potencjalnie zostają te najsilniejsze. Jak macie mało to transferować w trzeciej dobie i mrozić. Na pewno szanse na ciążę są większe przy pięciodniowym zarodku.
 
Jak w trzeciej dobie będzie dużo zarodków to lepiej poczekać do piątej. Po trzeciej dobie cześć zarodków pada, potencjalnie zostają te najsilniejsze. Jak macie mało to transferować w trzeciej dobie i mrozić. Na pewno szanse na ciążę są większe przy pięciodniowym zarodku.
dziekuje, bardzo bardzo mi pomoglyscie !
 
My jestesmy u dr Sliwinskiego. Zlego slowa nie moge powiedziec, jedna z Was mi go polecila po udanym in vitro. Innych niestety nie znam, wiec nie mogę sie wypowiedziec.
A czy z nim masz kontakt telefoniczny poza klinika ? Nie ma z tym problemu? Wiesz może czy gameta robi selekcję nasienia metoda FAMSI lub podobną?
 
To może nie bierz tej opieki po transferze. W sumie po co jest potrzeba? Progesteronu bierzemy końskie dawki, beta jak ma rosnąć to będzie rosła. Jak progesteronu mało można coś samemu dorzucić:)
Dokładnie też tak uważam i nie wykupiłam tych 3 weryfikacji, badania progesteronu i bety i tak zrobię, a wyniki można skonsultować na forum.
 
Dziewczyny ja wlasnie wrocilam z kliniki, my podchodzimy w Niemczech i na rozmowie dowiedzielismy sie , ze w kosztorysie ujety jest ewentualny transfer 3-dniowych zarodkow, bo blastki trzeba doplacic ok 500€, lekarka powiedziala Nam ze to Nam zostawie decyzje jaki zarodek ewentualnie chcemy, z tym ze zaznaczyla ze blastka ma
Wieksze szanse, co myslicie? Jakies doswiadczenia?
U mnie 3 dniowy sie przyjal. Lekarz mi tlumaczyl ze macica kobiety ma lepsze warunki nawet jesli jest to 3dniowy to moze lepiej sie rozwijac w macicy niz w laboratorium. Nie skreslaj 3dniowych ! :)
 
U mnie 3 dniowy sie przyjal. Lekarz mi tlumaczyl ze macica kobiety ma lepsze warunki nawet jesli jest to 3dniowy to moze lepiej sie rozwijac w macicy niz w laboratorium. Nie skreslaj 3dniowych ! :)
Wszystko się zgadza, tylko jak jest dużo zarodków to można transferować i transferować. Ja miałam w trzeciej dobie 8 zarodków, poczekaliśmy do piątej i były dwie blastocysty. Reszta padła. Ciąża po pierwszym transferze.
 
reklama
Do góry