reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Martwie sie dzisiaj :(
Mam jakies dziwne bole jak by jajnikow jak by podbrzusza. Tak jak w trakcie okresu. W ogole nie wiem czy mialam okres i kiedy. Bo przeciez najpierw sie czyscilam. Potem przestałam potem znowu bylo krwawienie. Bylo czysto na usg. Wydawalo mi sie ze mialam owulacje. Nooo pogubilam sie w tym wszystkim. Chcialam juz zaczac z tym plastrami z borowiny kuracje. Nigdy mnie na okres nic nie bolalo. Zawsze bolalo jak sie okres zaczal. Dzisiaj to az sie balam cwiczyc bo sie boje czy tam jakies choler..two mi nie uroslo po tym wszystkim ...
U mnie też bywały takie bóle czasami naprawdę silne i lekarka uspokoiła że po punkcji która nawet była dawno już tal może poprostu być. Jeśli bardzo się tym martwisz warto.isc gdzieś to zbadac
 
Dziewczyny gdzie poza APC zrobię badanie IMK i test ANA? I które ana powinnam zrobić bo dr nie napisał:).
Nie wiem skąd jesteś, ale jakby z okolic Warszawy to IMK można zrobić w Petra Medica, w diagnostyce na Prymasa Tysiaclecia, Synevo, może jeszcze Salve Medica...
ANA zrobisz w diagnostyce. Na początek robi się zwykle ANA 1 jakby wyszło dodatnie to dopiero ANA2 i 3
 
Dziewczyny pewno nikt mnie tu nie kojarzy - i dobrze. To znaczy ze wszystkie przeszły do ciężarówek :) mam pytanie odnośnie leków po transferze. Chcemy w listopadzie podchodzic po rodzeństwo i jakos nie chce teraz lutinusa. Czy ultrogesan dalej ma dobre opinie, jak z dostępnością w aptekach bo wiem że to w Czechach jest dostępne ale kiedyd można bylo zamawiać przez internet. Dla mnie nie ma problemu podjechac do Czech bo mieszkam blisko tylko czy on jest w każdej aptece czy trzeba zamówić
 
reklama
Do góry