reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja się wkurzywszy ze tak ciągle się obmacuję (powinnam mieć juz siniaki na piersiach) i poszłam zrobić betę. Wynik na internecie za 1.5 godz.

Tez sie budziłam w nocy z bólem brzucha, co za noc, wszystkim nam się cos przytrafia...

Módlcie sie za mnie przez tę najbliższą godzinkę, chociaż ja wiem że nic z tego i poszłam sobie zdjąć tę nadzieję z pleców.
 
reklama
dziewczyny błagam pomożcie mi bo umieram z niepokoju

pisałam juz kiedyś do was ze nie mam owulacji i mam problemy z zajściem w ciaze i mój gin podał mi progynove - po czym po 2 tyg okazało sie ze jestem w ciaży - wszystko super tylko na ulotce progynowy pisąłao ze w ciazy jest zakazana - niby on twierdzi ze nie powinnam sie martwic - dzowilam tez do drugiego lekarza powiedział to samo ale zapytam jeszcze was - bo własnie wyczytałam ze progynove podaje sie po transferze zarodków czyli po zapłodnieniu czy któras z was brała - gdyby tak było oznaczałoby to że rzeczywiście moge byc spokojna o mojego maluszka - proszę pomóżcie mi bo od kilku dni chodze po ścianach z niepokoju :-:)-(
 
wiem wiem, ale wyczytałam ze po transferze dziewczyny brały myślałam ze moze, któraś z Was - ale dzieki za pomoc - bardzo prosze gdyby jednak któraś barała o wiadomość na priv żebym nie przeoczyła - :tak: ślicznie Wam dziękuję !!!

I bardzo mocno kibicuję - czytam Was regularnie i ciesze sie każdym nowym dzidziusiem - matylda nie martw sie moja przyjaciółka w ciąży miała takie bóle podbrzusza ze sie zwijała ale lekarz jej powiedział ze dopóki nie krwawi jest ok - i jest juz w 4 miesiacu a bóle przeszły dzidzia zdrowa u ciebie tez tak będzie zobaczysz
 
witajcie....
jak zwykle melduje sie.
beta
trzymam kciuki,jak tam wynik??
matylda
spokojnie nie panikuj.....
u mnie dalej menopur zostaly 3 zastrzyki,w sobote na scan.brzuch boli to chyba cos tam rosnie nie?
 
hej jsorbek ja biore progynove i wyluzuj i uwiez lekarzom, wszystko jest ok ja jestem pod koniec 8 tc i bede brala to jeszcze miesiac, to jest progesteron i musisz go brac az sie wytworzy lozysko i samo bedzie produkowalo odpowiednia ilosc, takze dwa glebokie wdechy i spokojnie, sama mam ciagle stresy itd ale b. duzo dziewczyn bierze to wymiennie z lekiem estrofem-to samo dzialanie, mam nadzieje ze ci pomoglam, trzymaj sie i gorace gratulacje :-)

aha biore 2 rano i 2 wieczorem

beta odezwij sie trzymam kciuki!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hope ale progynova to nie porgesteron tylko estrogen (estradiol dokładnie )własnie i dlatego tak sie boję
Progesteron to wiem ze wolno - to np luteina czy duphaston - a na ulotce progynovy pisze ze nie wolno w ciąży

Poza tym wiesz mi lekarz ja dął nie wiedząć ze jestem w ciazy tylko przygotowując mnie do niej :zawstydzona/y:

przepraszam ze tak dopytuje ale po tylu dniach niepewności to byłaby dla mnie najwspanialsza wiadomość i pewność ze z dzidzią jest ok - tylko zastanawiam mnie czemu moi ginekolodzy o tym nie mówili moze nie znaja sie dokładnie na tym jak postepuje sie w przypadku in-vitro i ta ulotka ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
sorry pomylilo mi sie tak to jest estradiol, co nie zmienia faktu ze ja tez biore przez caly czas od poczatku cyklu coraz wieksza dawke, a po transferze 2x2 i to zapisal mi lekarz w klinice invitro w czechach i tu w niemczech moj ginekolog tez powiedzial ze ok, nie wiem co jeszcze moge tobie napisac, pewnie ze jak ktos nie ma brakow to w ciazy nie powinien brac ale jak cos jest nie tak jak u mnie czy u ciebie to trzeba uzupelniac, tak to na moj rozumek to postrzegam i wiecej ci nie powiem, mnie to nie stresuje bo mam zaufanie do tych lekarzy a szczegolnie tego od invitro z ktorym dzisiaj akurat o dalszym dawkowaniu rozmawialam, takze to tyle co wiem
 
Do góry