reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Forum BabyBoom.pl
A
  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89Katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama
Witam Cię na forum babyboom.pl
Oznacz gwiazdkąZaznacz jako nieprzeczytaneOpuść
[IMG alt="aniaslu"]https://mxf01.bbstatic.pl/avatars/m/5/5520.jpg?1552314405[/IMG]
aniaslu
Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi

minut temu: 21
Dzień dobry, nazywam się Anna Ślusarczyk i jestem administratorką forum babyboom.pl Cieszę się, że dołączasz do naszej społeczności :)

Mam nadzieję, że dobrze się poczujesz w tym miejscu. Staramy się dbać o siebie nawzajem
Dziękuję serdecznie za przyjęcie do grupy i witam wszystkie panie
Jestem tu nowa i mam kilka pytań ☺

Może po krótce opowiem Wam o sobie.
Mam 29 lat i od 6 lat niestety nie mogę zajść w ciąże, ciężko pow dlaczego. Wyniki niby ok, jeden jajowod niedrozny, podejrzenia endometriozy, polipy endometrialne usunięte, mąż wyniki dobre bo 79mln. Jedyna rzeczą jest niska rezerwa jajnikowa, dlatego się znalazłam na tym forum, gdyż dwa dni temu lekarz pow że tylko in vitro wchodzi w grę bo nie mam za dużo czasu.
Dlatego bardzo proszę o pomoc!
Nie mam pojęcia jaka klinikę wybrać, mieszkam w Angli ale chcemy w Polsce podejść i muszę wybrać jakąś klinikę w Warszawie. Dziewczyny doradzcie coś proszę
 
Dziękuję serdecznie za przyjęcie do grupy i witam wszystkie panie
Jestem tu nowa i mam kilka pytań ☺

Może po krótce opowiem Wam o sobie.
Mam 29 lat i od 6 lat niestety nie mogę zajść w ciąże, ciężko pow dlaczego. Wyniki niby ok, jeden jajowod niedrozny, podejrzenia endometriozy, polipy endometrialne usunięte, mąż wyniki dobre bo 79mln. Jedyna rzeczą jest niska rezerwa jajnikowa, dlatego się znalazłam na tym forum, gdyż dwa dni temu lekarz pow że tylko in vitro wchodzi w grę bo nie mam za dużo czasu.
Dlatego bardzo proszę o pomoc!
Nie mam pojęcia jaka klinikę wybrać, mieszkam w Angli ale chcemy w Polsce podejść i muszę wybrać jakąś klinikę w Warszawie. Dziewczyny doradzcie coś proszę ☺️
 
Mnie Beta nie zaskoczyła :( 0,56 w 11dpt dwich sredniej klasy zarodkow :( Myslalam, że chociaz jeden z nami zostanie.... :( Zmieniamy klinike blizej domu i od nowego roku....zaczynamy wszystko od nowa .... Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo sily!!!!!
Kochana z całego serca życzę Ci by nowy rok przyniósł Ci szczęście ☺️ Dużo siły i wytrwałości
 
Powiem Ci, że gdyby nie to, że mam już Zuzke, a byłabym na tym etapie co jestem, to chyba ciężko psychicznie bym to przyjęła.... na szczęście los był już dla nas łaskawy. Mam takie myśli czasami, czy nie zaklinamy rzeczywistości starając się o drugie.....
A z drugiej strony, nie wybaczylibysmy sobie, gdybyśmy jeszcze ten jeden raz nie spróbowali.
Ciężkie to wszystko. Bardzo. Ale musimy się trzymać i najważniejsze wspierać.
Trzeba łapać wiatr w żagle i walczyć bez względu na rzeczywistość ☺️ Super za macie już to szczęście ☺️ Wsparcie przy staraniach są bardzo ważne. Nas lekko emocjonalnie podłamały...
 
reklama
Do góry