reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny. Dzwoniłam właśnie zapytać o nasze trzy maleństwa. Dwa są piękne, jeden troszkę odbiega. Ale dziela się nadal. Czekamy jeszcze jutro i w czwartek transfer zaplanowany.
Tu mam pytanie. Czy któraś z Was korzystała z embrioglue? Zaproponowali nam jego użycie. Macie jakieś opinie na ten temat, warto wziąć pod uwagę?
Ja przy pierwszym transferze miałam embrioglue transfer nieudany przy drugim nie brałam i tez nie wyszło teraz sie szykuje do 3 podejścia i znów zrobię z embrioglue w koncu musi zaskoczyć ✊
 
Ja właśnie wracam po transferze z embriglue i według naszego lekarza i wewnętrznych badań kliniki warto przy 5 dniowych zarodkach jednak przy 3 dniowych już nie polecają. Nie dawno tez pytałam na forum. Opini jest wiele ale my się zdaliśmy na lekarza. Trzymam kciuki ✊
Ja mialam 3 dniowy zarodek podany embrioglue i transfer udany :)
 
Tez mam 7tydzien. Jednego dnia boli mnie brzuch, innego spokoj. Jednego kreci mi sie w glowie i mam mini mdlosci, drugiego nic. Przez wiekszosc czasu nie mam zadnych dolegliwosci.
Tylko spokoj moze nas uratowac [emoji12]
Mam to samo i nie dawno tez Wam panikowalam:) ja ogolnie dziennie mdlosci i raz do 3 razy hefty, w podbrzuszu czuje wrazliwe i ,ze dzieje sie:) ale czasem wstaje i nie ma nic i wtedy sie martwie. Chociaz bym chciala dobrze sie czuc wiadomo zeby nic nie dolegalo ale jakos jak nie dolega to sie zastanawiam czy wszystko tam ok. U mnie po takim przestoju na wizycie leka4z twierdzi ,ze jest ok wiec u Ciebie pewnie tez:)
 
Dziewczyny. Dzwoniłam właśnie zapytać o nasze trzy maleństwa. Dwa są piękne, jeden troszkę odbiega. Ale dziela się nadal. Czekamy jeszcze jutro i w czwartek transfer zaplanowany.
Tu mam pytanie. Czy któraś z Was korzystała z embrioglue? Zaproponowali nam jego użycie. Macie jakieś opinie na ten temat, warto wziąć pod uwagę?
Ja skorzystałam nie duży koszt a zawsze warto
 
reklama
Do góry