reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jak myślisz kiedy najwcześniej robić betę jak w dniu transferu blastki będę brała pół zastrzyku ovitrelle?
7/8 dpt, ale najlepiej żebyś miała 2 pomiary, żeby widzieć kierunek. Dziewczyny mówią że zastrzyk utrzymuje się do 10dpt,ale moje 2500 pregnylu zeszło poprzednio w 7dpt.Ale mi łatwo mówić bo i tak w klinice mam 3 weryfikacje (3/4 dpt, 6/7 i potem 8/9 dpt jakoś tak), więc mam zapewnione emocje od samego początku. I to cholernie trudne a dla mnie jak na razie niewykonalne, żeby wytłumaczyć sobie ze te 2 pierwsze pomiary są niemiarodajne, a dopiero ten trzeci rozstrzyga finalnie. Zostały mi jeszcze 2 mrozaczki więc, oby którys z nich chciał za mną zostać
 
7/8 dpt, ale najlepiej żebyś miała 2 pomiary, żeby widzieć kierunek. Dziewczyny mówią że zastrzyk utrzymuje się do 10dpt,ale moje 2500 pregnylu zeszło poprzednio w 7dpt.Ale mi łatwo mówić bo i tak w klinice mam 3 weryfikacje (3/4 dpt, 6/7 i potem 8/9 dpt jakoś tak), więc mam zapewnione emocje od samego początku. I to cholernie trudne a dla mnie jak na razie niewykonalne, żeby wytłumaczyć sobie ze te 2 pierwsze pomiary są niemiarodajne, a dopiero ten trzeci rozstrzyga finalnie. Zostały mi jeszcze 2 mrozaczki więc, oby którys z nich chciał za mną zostać
Jeżeli wytrzymam to pójdę na betę 9 dpt, a to okaże się w praniu :-p
 
❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-21 Artemida90 Punkcja
2019-10-22 juchaa_87 criotransfer✊
2019-10-25 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Lola83 podglądanie pęcherzyków
2019-10-25 OlaMaKota1234 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-11-13 goffa13 echografia 1 trymestru
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@Artemida90 Trzymamy kciuki za ciebie :)

Dziewczyny kogoś dopisać do kalendarza? Pusto się robi:(
 
Hej dziewczyny, melduje ze ja właśnie wybudziła się po punkcji. Na razie nic nie wiem. Dostałam coś do picia i czekam na jedzonko. Boli mnie lewa strona ale do wytrzymania. Wg lekarzy wszystko poszło zgodnie z planem. Może potem będzie jakieś spotkanie z lekarzem. Mąż już w drodze
To super ☺️ Wypoczywaj teraz ☺️
 
Mam rezultat, pobrali w sumie 36 komórek. Pytałam 2 razy bo myślałam ze źle usłyszałam. Zalecenia tylko leżenie i ewentualnie toaleta. Zero ciężkich prac. Dużo pic. W tym tygodniu jeszcze badanie krwi i 24.10 badanie usg. 12.11 spotkanie z doktor prowadząca i wtedy dowiemy się ile mamy zamrożonych zarodków i wtedy tez będziemy układać plan pod transfer [emoji4] trzymajcie kciuki za dorodne blastki
 
reklama
Mam rezultat, pobrali w sumie 36 komórek. Pytałam 2 razy bo myślałam ze źle usłyszałam. Zalecenia tylko leżenie i ewentualnie toaleta. Zero ciężkich prac. Dużo pic. W tym tygodniu jeszcze badanie krwi i 24.10 badanie usg. 12.11 spotkanie z doktor prowadząca i wtedy dowiemy się ile mamy zamrożonych zarodków i wtedy tez będziemy układać plan pod transfer [emoji4] trzymajcie kciuki za dorodne blastki

Szok 36 komórek :)
 
Do góry