reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Malo sie dziewuszki udzielam ale podczytauje w kazdej wolnej chwili:) ja dzis rano to zawal...wstaje 3:30 siusku ...wstaje z kibelka a tam kap kap kap brazowa ciecz jak stara krew i cala wkladka jak poczatek okresu. Ja palpitacje,placz budze mojego a maz na to ze jak beda bole czy zywa krew to jedziemy na IP ale jak bez boli i tylko braz to mam zasnac do rana nie stresowac maluszka i do ginekologa zasuwac. Ale jak tu spac...wyzylam sie na nim oczywiscie ,ze nie panikuje jak ja:( rano lece do lekarza a lekarz na to ,ze z naszym dzidziem ok serce bije i mam sie obserwowac i ,ze albo przy rosciaganiu macicy cos sie uszkodzilo albo jak mialam podane dwa zarodki a przyjal sie jeden to ten jeden jakos kiedys musi stamtad wyleciec i sie oczyscic i ze braz to stara krew i z dzidziem ok a zywej krwi nie ma bo badal. Normalnie ze lzami w oczach szlam do tego lekarza. Dzidziol to mnie o zawal przyprawi zanim zdaze urodzic :)
 
Malo sie dziewuszki udzielam ale podczytauje w kazdej wolnej chwili:) ja dzis rano to zawal...wstaje 3:30 siusku ...wstaje z kibelka a tam kap kap kap brazowa ciecz jak stara krew i cala wkladka jak poczatek okresu. Ja palpitacje,placz budze mojego a maz na to ze jak beda bole czy zywa krew to jedziemy na IP ale jak bez boli i tylko braz to mam zasnac do rana nie stresowac maluszka i do ginekologa zasuwac. Ale jak tu spac...wyzylam sie na nim oczywiscie ,ze nie panikuje jak ja:( rano lece do lekarza a lekarz na to ,ze z naszym dzidziem ok serce bije i mam sie obserwowac i ,ze albo przy rosciaganiu macicy cos sie uszkodzilo albo jak mialam podane dwa zarodki a przyjal sie jeden to ten jeden jakos kiedys musi stamtad wyleciec i sie oczyscic i ze braz to stara krew i z dzidziem ok a zywej krwi nie ma bo badal. Normalnie ze lzami w oczach szlam do tego lekarza. Dzidziol to mnie o zawal przyprawi zanim zdaze urodzic :)
No i jeszcze jak przyjmujesz leki dowcipne to też mogą na brązowo się barwić :) mi generalnie mówił lekarz, że plamienie w ciąży jest normalne, dopiero krwotok powinien podnieść alarm :)
 
Generalne od 6-7 tygodnia powinno być widać serce. Ja idę jakoś 7t3d na weryfikację właśnie serduszka. A beta to nie wiem, jak jest pęcherzyk stwierdzony na usg to już chyba bety nie sprawdzają. Czytałam, że przy becie powyżej 1500 powinno być widać pęcherzyk, ale nie czytałam nic o serduszku.
Ja bylam na serduszku 29dpt 3 dniowych zarodkow i lekarz puscil na glos i bilo jak dzwon. Ale podobno nie ma co sie stresowac bo jednemu stwierdza w 6 tyg a inna pojdzie w 6 i jeszcze nie bedzie a moze byc za 3 dni:) teraz taka madra jestem a nie dawno tu plakalam dziewczyna i pisalam o to samo. Ale kto nie zrozumie lepiej jak ten co przeszedl:) bardziej dowiaduje sie tu od dziewczyn kochanych niz od lekarzy:)
 
Jeżeli wytrzymam to pójdę na betę 9 dpt, a to okaże się w praniu :-p
❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-21 Artemida90 Punkcja
2019-10-22 juchaa_87 criotransfer✊
2019-10-25 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Lola83 podglądanie pęcherzyków
2019-10-25 OlaMaKota1234 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-11-13 goffa13 echografia 1 trymestru
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

@Artemida90 Trzymamy kciuki za ciebie :)

Dziewczyny kogoś dopisać do kalendarza? Pusto się robi:(
Ja jutro mam wizytę to na pewno dam znać jak będę wiedziała jaki plan
 
No i jeszcze jak przyjmujesz leki dowcipne to też mogą na brązowo się barwić :) mi generalnie mówił lekarz, że plamienie w ciąży jest normalne, dopiero krwotok powinien podnieść alarm :)
No czasem ten crinone to wylecial w grudkach brazowy na wkladke ale to byla definitywnie ciecz..jakby woda brazowa i kap kap do kibelka jak poczatek okresu a nie grudka na wkladce a wkladka to cala byla. Co zmienilam to lecialo..najadlam sie strachu ale juz spokojna jestem bo widzialam ze dzidzia zyje. Smutno sie zrobilo jak lekarz oznajmil ze moze tamten co sie nie przyjal to wylatuje i macica sie oczyszcza..:( jak ja tak panikowalam z brazowego to jakbym dostala krwotok to juz sobie nie wyobrazam w jakim stanie bym jechala do lekarza..ale tez zdaje sobie sprawe ,ze nie moge za mocno sie stresowac bo wlasnie tym zaszkodze bąbelkowi
 
reklama
Do góry