reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, pisalyscie kiedyś o jakimś leku przeciwskurczowy dozylnym, który może przepisać lekarz po transferze, jak dobrze pamiętam, to na literkę "a". Nie mogę znaleźć ani żadnego postu, ani nazwy tego leku w google. Możecie pomoc?
 
reklama
Ja ci oddam na 15.10 Łódz godz 14.
Na razie chce odpoczac wystartuje w grudniu. I tak nie mam wskazan do leczenia immunologicznego a troche sie nasluchalam od lekarz jakie Doc przepisuje.
A mogę jechać sama na taką pierwszą wizytę, czy musimy być razem z mężem? Bo sama to dam radę, ale co do małża to boję się że nie dadzą mu wolnego no chyba że wykombinuje jakieś L4
 
Dziewczyny, pisalyscie kiedyś o jakimś leku przeciwskurczowy dozylnym, który może przepisać lekarz po transferze, jak dobrze pamiętam, to na literkę "a". Nie mogę znaleźć ani żadnego postu, ani nazwy tego leku w google. Możecie pomoc?
Atosiban. Robią w dniu ET lub dzień przed USG UMA test, liczą skurcze macicy. norma to do 10. Jak jest powyżej to podają ta kroplowka właśnie.. Ja miałam 8 więc poniżej to przynajmniej tego brać nie musiałam.. Nospa i relanium też łagodzi skurcze których nawet nie czuc
 
Atosiban. Robią w dniu ET lub dzień przed USG UMA test, liczą skurcze macicy. norma to do 10. Jak jest powyżej to podają ta kroplowka właśnie.. Ja miałam 8 więc poniżej to przynajmniej tego brać nie musiałam.. Nospa i relanium też łagodzi skurcze których nawet nie czuc
DIeki.
Mi naprawdę nospa nie pomagała. Brałam jej dużo. Nawet do 10 dziennie :/
 
Nie. W sensie ze to sie kiedys skonczy tragedia.
Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. I tak sie pewnie tamkiedys wybiore bo mam swoj rozum. Ale. No tak jesli nie mam takiej potzreby to nie powiinam brac lekow ktore moga wywolas wstrzas anafilaktyczny albo bialaczke. Na razie poprostu robie przerwe i tak juz sie za duzo ostatnio nalykalam.
A co dokładnie lekarz mówiła odnośnie wstrząsu, jakie leczenie konkretnie? domyślam się że accofil to ryzyko białaczki.. też mnie to przeraża, więc wybieram się również do dr L. po bezpiecznejsza alternatywe...Intuicja mi to jakoś podpowiada..
 
Atosiban. Robią w dniu ET lub dzień przed USG UMA test, liczą skurcze macicy. norma to do 10. Jak jest powyżej to podają ta kroplowka właśnie.. Ja miałam 8 więc poniżej to przynajmniej tego brać nie musiałam.. Nospa i relanium też łagodzi skurcze których nawet nie czuc
A co to jest dzień ET i to usg UMA?
 
reklama
Do góry