reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A jakie aMH miałaś, możesz przypomnieć? U was nasienie OK? Podobno po ciąży organizm się resetuje i nawet jeśli ciąża była ksiazkowa i nie było problemów z immunologia to już nie ma znaczenia bo mogło się wszystko przestawić..
No właśnie będę zapisywać się do wujka Jarka, bo słyszałam już że coś mogło się popsuć po ciąży. AMH miałam 2 lata temu robione, było 8,26 więc teraz też pewnie spoko
 
reklama
Cieszę się że są efekty. Ja dostałam antyki MARVELON na wyciszenie endo i się zastanawiam dlaczego dopiero przy 3ciej procedurze,skoro w dwóch poprzednich było to samo. Ciekawe ile to warte...
 
Mamuśki przyszłe może chcecie za grosze odkupić ubranka dla swoich skarbów? Moja księżniczka robi się coraz większą... Część ubrań jest takich raczej uniwersalnych więc będą dobre też dla chłopca. Zachęcam gorąco bo takie działanie jest eko, oszczędza portfel, a maluchy nie nadążają zniszczyć i ciuszki są za małe! Wyślę na priv zdjęcia.
 
Ja byłam dzisiaj na kontroli. Wszystko pięknie sie oczyściło. Mozemy startowac z kolejna stymulacja juz w przyszłym miesiacu. Ale czuje ze nie jestem jeszcze gotowa i chwile poczekamy. Dopiero teraz poczulam ze to koniec. Niby ulzylo ale patrzac z perspektywy czasu tak mi sie zal na sercu zrobilo. Teraz bylabym w 3 miesiacu :(
 
Ja byłam dzisiaj na kontroli. Wszystko pięknie sie oczyściło. Mozemy startowac z kolejna stymulacja juz w przyszłym miesiacu. Ale czuje ze nie jestem jeszcze gotowa i chwile poczekamy. Dopiero teraz poczulam ze to koniec. Niby ulzylo ale patrzac z perspektywy czasu tak mi sie zal na sercu zrobilo. Teraz bylabym w 3 miesiacu :(
Wiem co czujesz, a perspektywy czasu powiem Ci że zawsze będziesz do tego wracać myślami i liczyć w którym miesiącu byś była, ale trzeba działać dalej i mieć nadzieję że kolejnym razem się uda i wszystko będzie ok :blink:
 
Ja byłam dzisiaj na kontroli. Wszystko pięknie sie oczyściło. Mozemy startowac z kolejna stymulacja juz w przyszłym miesiacu. Ale czuje ze nie jestem jeszcze gotowa i chwile poczekamy. Dopiero teraz poczulam ze to koniec. Niby ulzylo ale patrzac z perspektywy czasu tak mi sie zal na sercu zrobilo. Teraz bylabym w 3 miesiacu :(
Gdyby moj pierwszy transfer nie skończył się cb to w lipcu bym urodziła :( przykro mi
 
reklama
Cześć dziewczynki. Zmieniam klinikę i zdecydowałam się na Gamete z Łodzi tylko może podpowiecie jakiegoś lekarza? Jest tam Radw.an z synami ale do nich wizyty są droższe. Pierwsza o 110 zł a każda kolejna o 40 zł. Opłaca się wydawać dla nich więcej? Pomóżcie
Opłaca :) Ja sie tam lecze u Ra..na. Nawet w rejestracji na ciebie inaczej patrza jak jestes od ... nich :)
 
Do góry