reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny u mnie lipa. W poniedziałek miałam bete 10.5 , powtorzylam zaraz we wtorek i tylko 13., a dziasiaj po dwoch dniach 13.5.

Także nawet accofil nie pomógł. Ale jeszcze się nie poddaje. Myślałam że już odpuszczę ale mam jeszcze siłę żeby walczyć dalej. Narazie do końca roku odpoczywam. W grudniu pewnie zacznę antyki i styczeń zaczynam że stymulacja. Trzecia, ale wierzę że w końcu zaświeci też dla mnie słońce.

Jestem po ósmym transferze ale mam jeszcze siły żeby zawalczyć.
Więc dziewczyny, tym który się teraz nie udało apeluje do was żeby się nie poddawać. Wiem że czasami jest ciężko i przychodzą chwilę zwątpienia ale trzeba się podnieść i walczyć dalej.

Zobaczcie Ja już osiem transferow, łącznie podanych 12 zarodków i dalej nie odpuszczam. I będę walczyć dalej bo wierzę że mnie też się uda.

Dużo sił dziewczyny✊✊✊
Brawo, dzielna jesteś bardzo!!!
 
reklama
Ależ skąd :-) mrozaczki sa super ❤ Jesli jakis zarodek jest wadliwy to nie ma to nic wspólnego z mrożeniem poprostu w czasie jego rozwoju nastąpił błąd przy podziale chromosonow. Czasem zarodek moze byc wadliwy i nie ma to nic wspólnego z wadami chromosonowymi ani genami poprostu zle sie rozwijają nazady i taki zarodek tez umiera ale w badaniach genetycznych bedzie ze zdrowy wiec te badania pokazują tylko cześć od strony genetycznej ale mogą wystąpić jeszcze inne problemy w czasie rozwoju dlatego badania genetyczne zarodków poleca sie para które niosą choroby genetyczne zeby wykluczyć chore zarodki. Ja niosę mutacje mukowiscydozy ale moj maz juz nie wiec dziecko w najgorszym wypadku moze byc tylko nosicielem ale gdyby maz tez był nosicielem jak ja to wtedy trzebaby było przebadać zarodki bo szanse ze dziecko bedzie chore sa wysokie.
No teraz to zrozumiałam :)
Dziekuje :*
 
Dziewczyny mam pytanie, jak często badałyście betę po uzyskaniu pozytywnego wyniku? ja robiłam w 11dpt i 13 dpt. Przyrost ok. Czy dalej sprawdzać jak przyrasta czy poczekać do usg? jak u was to wyglądało?
 
Dziewczyny mam pytanie, jak często badałyście betę po uzyskaniu pozytywnego wyniku? ja robiłam w 11dpt i 13 dpt. Przyrost ok. Czy dalej sprawdzać jak przyrasta czy poczekać do usg? jak u was to wyglądało?
Daj spokój z betką poczekaj na usg. Ja paranoiczka robiłam betę dość regularnie, aż doszłam do poziomu 41000 w 11tyg po transferze i zastanawiałam się czy przyrost od poprzedniego pomiaru nie był za mały... Lekarz mnie delikatnie opieprzył, że po co ja to badam, przecież na tym etapie to i tak nie ma znaczenia już. No więc nie polecam :)
 
Przykro mi że znów nie wyszło[emoji20] ale super że ciagle masz siłę do dalszej walki.
Ciężkie bardzo są te nasze zmagania z niepłodnościa ale i tak najtrudniej byłoby odpuścić i się z tym pogodzić...
Hej dziewczyny u mnie lipa. W poniedziałek miałam bete 10.5 , powtorzylam zaraz we wtorek i tylko 13., a dziasiaj po dwoch dniach 13.5.

Także nawet accofil nie pomógł. Ale jeszcze się nie poddaje. Myślałam że już odpuszczę ale mam jeszcze siłę żeby walczyć dalej. Narazie do końca roku odpoczywam. W grudniu pewnie zacznę antyki i styczeń zaczynam że stymulacja. Trzecia, ale wierzę że w końcu zaświeci też dla mnie słońce.

Jestem po ósmym transferze ale mam jeszcze siły żeby zawalczyć.
Więc dziewczyny, tym który się teraz nie udało apeluje do was żeby się nie poddawać. Wiem że czasami jest ciężko i przychodzą chwilę zwątpienia ale trzeba się podnieść i walczyć dalej.

Zobaczcie Ja już osiem transferow, łącznie podanych 12 zarodków i dalej nie odpuszczam. I będę walczyć dalej bo wierzę że mnie też się uda.

Dużo sił dziewczyny[emoji110][emoji110][emoji110]
 
Przykro mi że znów nie wyszło[emoji20] ale super że ciagle masz siłę do dalszej walki.
Ciężkie bardzo są te nasze zmagania z niepłodnościa ale i tak najtrudniej byłoby odpuścić i się z tym pogodzić...
8 transferów, niesamowite, jestem pod wrażeniem :)
Na pewno nie zrobilabym ich tyle, na 100% odpuscialabym dużo prędzej...
Ale podziwiam, podziwiam. Głównie za wytrwałość :)
 
reklama
Do góry