reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy ten wynik jest ok? Najgorsze jest to, ze badanie wykonane w 25 dc przy 29-30 dniwoch cyklach. A na to wyglada, ze ten cykl tylko 27 dniowy bedzie. Czyli badanie wykonane bez sensu?
20191003_121111.png
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Chciałam Wam przedstawić mojego bąbelka, którego serduszko dziś słyszałam po raz pierwszy❤️❤️❤️ Cudowne uczucie i zycze, żeby każda z Was wkrotce go doświadczyła. Maluszek ma centymetr i data planowanego porodu wychodzi mi na 20.05. Choć o tym jeszcze zupełnie nie myśle, bo wiem, ze długa droga przede mna.

Ja generalnie srednio się czuje, bo cierpię na tzw śpiączkę ciążowa i spalabym cały dzień i wszędzie:) Ale to wszystko nie jest ważne, najwazniejsze ze dzidziuś rosnie jak powinien.

Gratuluje wszystkim którym się udało, tule mocno te którym ten raz nie okazał się szczęśliwy, a czekającym na swój czas zycze dużo cierpliwosci i pamiętajcie, ze w końcu każda z nas zostanie upragniona mama❤️❤️
2F3E279D-9A30-410C-AB32-55FA51F298A8.jpeg
 
Hej dziewczyny:)

Chciałam Wam przedstawić mojego bąbelka, którego serduszko dziś słyszałam po raz pierwszy❤️❤️❤️ Cudowne uczucie i zycze, żeby każda z Was wkrotce go doświadczyła. Maluszek ma centymetr i data planowanego porodu wychodzi mi na 20.05. Choć o tym jeszcze zupełnie nie myśle, bo wiem, ze długa droga przede mna.

Ja generalnie srednio się czuje, bo cierpię na tzw śpiączkę ciążowa i spalabym cały dzień i wszędzie:) Ale to wszystko nie jest ważne, najwazniejsze ze dzidziuś rosnie jak powinien.

Gratuluje wszystkim którym się udało, tule mocno te którym ten raz nie okazał się szczęśliwy, a czekającym na swój czas zycze dużo cierpliwosci i pamiętajcie, ze w końcu każda z nas zostanie upragniona mama❤️❤️Zobacz załącznik 1029790
A kuku cóż za slicznosci.
 
Jutro 1. weryfikacja. To będzie 4dpt blastki. Tym razem beta będzie zaburzona przez pregnyl, więc nawet nie wiem jak reagować na wynik. No ale nic, będzie co ma być
 
Jutro 1. weryfikacja. To będzie 4dpt blastki. Tym razem beta będzie zaburzona przez pregnyl, więc nawet nie wiem jak reagować na wynik. No ale nic, będzie co ma być
 
Hej dziewczyny:)

Chciałam Wam przedstawić mojego bąbelka, którego serduszko dziś słyszałam po raz pierwszy❤️❤️❤️ Cudowne uczucie i zycze, żeby każda z Was wkrotce go doświadczyła. Maluszek ma centymetr i data planowanego porodu wychodzi mi na 20.05. Choć o tym jeszcze zupełnie nie myśle, bo wiem, ze długa droga przede mna.

Ja generalnie srednio się czuje, bo cierpię na tzw śpiączkę ciążowa i spalabym cały dzień i wszędzie:) Ale to wszystko nie jest ważne, najwazniejsze ze dzidziuś rosnie jak powinien.

Gratuluje wszystkim którym się udało, tule mocno te którym ten raz nie okazał się szczęśliwy, a czekającym na swój czas zycze dużo cierpliwosci i pamiętajcie, ze w końcu każda z nas zostanie upragniona mama❤️❤️Zobacz załącznik 1029790
Gratulacje Kochana, to pokazuje, że każdej z nas może sie udać :) :)
 
reklama
Jutro 1. weryfikacja. To będzie 4dpt blastki. Tym razem beta będzie zaburzona przez pregnyl, więc nawet nie wiem jak reagować na wynik. No ale nic, będzie co ma być
W ogóle nie brałabym tego wyniku do głowy. W niektórych klinikach wymagają bety wlasnie w 4 dniu i później jeszcze dwa razy. Trzeba chociaz do tego 8- 9 dpt poczekać. Taka propozycja ale nie wiem czy wytrzymasz. Zrób bete jutro ale wyniki odbierz przy kolejnej weryfikacji :D :)
 
Do góry