reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiedzcie mi , napewno wiecie . Wczoraj byłam na monitoringu 11 dc. Pęcherzyk 17mm. Lekarz kazał zrobić zastrzyk Ovitrelle dzisiaj ok południa . Jutro o 8 mam inseminacje . Czy ten zastrzyk muszę zrobić tak szybko ? Będę w pracy musiała zrobić . Wkoncu 3 cykl i owulacja z lewej strony .
Nie podal konkretnej godziny? Ja mialam ten zastrzyk przed punkcja i wytyczne, ze ma byc w pt o 21h45,dokladnie 36h przed punkcja.
Nie mozesz tego odwlec.
 
reklama
Hej. U mnie rozpacz :o wiem, że nic z tego nie będzie znów. Dziś 6dpt,a od wczoraj mam tak silne skurcze macicy, co kilka godzin, że chyba wzięłam 6-7nosp. Teraz też obudził mnie skurcz, wzięłam dwie... Nie chcę uprawiać czarnowidztwa, ale dla mnie to jasne... Kilka dni po transferze było super, prawie żadnych skurczy, aż do wczoraj. Żal i rozpacz :hmm:
Tez mialam skurcze i ciagniecie jajnikow.
Uszy go goey, wierz w kropka!
 
Właśnie dzisiaj mial byc ten wynik, ale jak na zlosc nie ma :( a jutro mam ta wizyte u Pasnika i tylko tego mi brakuje. Moze jeszcze do 13 sie pojawi. Co nowe badania to jakies kwiatki wychodza. Myslalam, ze u mnie to endomenda jest winna braku implantacji. Jeszcze jeden zarodek zostal, ale coraz czesciej mam ochote sie poddac. A z tym nabialem to mnie zaskoczylas. Czytam dzis o tym i na nic takiego nie natrafilam. Jak to ma pomoc?
Że niby te białko czyli laktoza mi tak cukier podnosi. Zamówiłam badanie za 300zl genetyczne do zrobienia i zobaczymy. Ale już mi wyszła celiaka więc jak jeszcze będzie laktoza to się zalamie
 
Moze wszystko bedzie dobrze i twoje czarnowidztwo splata Ci figla. Obys byla do d*** czarownica:) i bąbelek poprostu dawal Ci popoalic rozgoszczajac sie u Ciebie w brzuszku.
Sylwia lykaj duzo magnezu pij wode i lez
Do tego nospa a jak masz to i spasmolina
Trzymam kciuki!!

Gratuluje pozytywnych bet i czekamy na kolejne[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Tez mialam skurcze i ciagniecie jajnikow.
Uszy go goey, wierz w kropka!

Wy to jakoś tak zawsze pozytywnie na wszystko patrzycie, fajnie :)
Ale kurcze zawsze m przed okresem silne skurcze. I przy pierwszym transferze też tak było... Także tego... Nie łudze się.
 
Wy to jakoś tak zawsze pozytywnie na wszystko patrzycie, fajnie :)
Ale kurcze zawsze m przed okresem silne skurcze. I przy pierwszym transferze też tak było... Także tego... Nie łudze się.

Z tego co obserwuje dziewczyny: objawy na okres = objawy ciazy takze nie ma rozroznienia...
Wiem ze suplementowanie magnezu wskazane jest zeby skurczom mocnym zapobiegac
Trzymam kciuki!!
 
reklama
Do góry