reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wogole jak pech to pech dziś. Powinnam mieć konsultacje telefoniczną z lekarzem. Cały dzień chodzę z telefonem przy dupie a tu 21.05 dzwoni telefon. Byłam w drugim pokoju zanim wstałam i doszłam przestał dzwonić. No i oczywiście numer kliniki. Próbowałam oddzwonić ale tam infolinia do 21. Znalazłam do lekarza numer komórki - jest na pieczątce z recepty, i wysłałam SMS. Zero odzewu. Tego nie lubię w invicta. Wrrr skontaktować się tam z lekarzem jest tak trudno jak z prezydentem.
 
reklama
A Ty bierzesz metformine? To super, ze spada. Trzymam kciuki, żeby spadla jeszcze niżej :) ja wcześniej mialam 6, a teraz 15 i dlatego tak szukam co ten skok moglo spowodowac. A moze to ja cos spierniczylam.
Jutro wizyta u Pasnika. Ana 1 wyszlo mi dodatnie cokolwiek to jest. Czekam teraz na wynik ana 2. Może któraś z Was sie z tym spotkala?
A mocno ci wyszło dodatnie? Bo mi 1 do 160 i w sumie mówił że nie jest źle. Mi lekarka kazała ograniczyć laktoze bo może to od tego i tak w sumie od piątku średnio się ograniczam ale w porównaniu do ostatniego razu to jestem zadowolona :)
 
Gratuluje Wam dziewczyny ;) tyle dobrych wiadomości dzisiaj;) trzymam kciuki za cudowny rozwój sytuacji ;) @anulka36 za Was również cały czas zaciskam kciukole [emoji8][emoji8][emoji8] Mam nadzieję, że dobra passa utrzyma się jeszcze długo ;) Marzycielka- super zbiłaś homocysteinę ;) dziewczynki czekające na betę- będzie dobrze.
Jak ja Wam pozytywnie zazdroszczę.. ;)
 
A Ty bierzesz metformine? To super, ze spada. Trzymam kciuki, żeby spadla jeszcze niżej :) ja wcześniej mialam 6, a teraz 15 i dlatego tak szukam co ten skok moglo spowodowac. A moze to ja cos spierniczylam.
Jutro wizyta u Pasnika. Ana 1 wyszlo mi dodatnie cokolwiek to jest. Czekam teraz na wynik ana 2. Może któraś z Was sie z tym spotkala?
Hej. Ja miałam dodatnie wszystkie Ana czyli 1,2 i 3 ale w żadnym mi nie wyszło nic konkretnego. Powoedział mi ze czasem tak ludzie mają ale choroby nie ma i sporo ludzi tak ma. Nic złego się nie dzieje.powodzenia.
 
A mocno ci wyszło dodatnie? Bo mi 1 do 160 i w sumie mówił że nie jest źle. Mi lekarka kazała ograniczyć laktoze bo może to od tego i tak w sumie od piątku średnio się ograniczam ale w porównaniu do ostatniego razu to jestem zadowolona :)
Właśnie dzisiaj mial byc ten wynik, ale jak na zlosc nie ma :( a jutro mam ta wizyte u Pasnika i tylko tego mi brakuje. Moze jeszcze do 13 sie pojawi. Co nowe badania to jakies kwiatki wychodza. Myslalam, ze u mnie to endomenda jest winna braku implantacji. Jeszcze jeden zarodek zostal, ale coraz czesciej mam ochote sie poddac. A z tym nabialem to mnie zaskoczylas. Czytam dzis o tym i na nic takiego nie natrafilam. Jak to ma pomoc?
 
reklama
Wogole jak pech to pech dziś. Powinnam mieć konsultacje telefoniczną z lekarzem. Cały dzień chodzę z telefonem przy dupie a tu 21.05 dzwoni telefon. Byłam w drugim pokoju zanim wstałam i doszłam przestał dzwonić. No i oczywiście numer kliniki. Próbowałam oddzwonić ale tam infolinia do 21. Znalazłam do lekarza numer komórki - jest na pieczątce z recepty, i wysłałam SMS. Zero odzewu. Tego nie lubię w invicta. Wrrr skontaktować się tam z lekarzem jest tak trudno jak z prezydentem.
Tak, duży minus Invicty.. Traktują nas jak cyferki nie pacjentki.. Chyba że znasz już lekarza i jesteś w stanie się z nim jakoś skontaktować.. Dzwon do nich od rana.. co do bety co ważne że jest w tym dniu! Z takich też były ciążę ;) Oby teraz był przyrost.. Jeśli miałaś crio to zarodek też może później się troszeczkę implantowac.. A jakiej była to klasy blastka?
 
Do góry