reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hello.
Pytanie do dziewcząt po nieudanym transferze.
Jak to jest dokładnie - po transferze robisz test ciążowy z krwi, później go powtarzasz, jednoznacznie z niego wynika, że nie jesteś w ciąży. Odstawiasz leki. I co dalej, od razu dostajesz miesiączkę? Po kilku dniach? Cykl jest normalny, czy jakiś nietypowy?
Tak dostahesz okres bardzo szybko . Ja dostalam Theo dame Dnipro
 
reklama
Dokładnie tak Puerwsze udane, jedyne co doktor zrobil mi histeroskopie macicy jest czysta i rosnie w Nas Kruszynka Takze zycze powodzenia.W ktorym mieście pidchodzisz?
Ja w Holandii . Pierwsze ivf nie udane bo Tylko jeden zarodek się nadawał i w drugim dniu przestał się rozwijać .. także jest nadzieja ☺️
 
Dziewczynki czy po odstawieniu antyków po miesiącu miesiączka jest krótsza i mniej obfita? Ja właśnie tak miałam teraz.. Tylko 3 dni i wogole nie obfita.. Jak nigdy.. Co to może oznaczać?? :baffled:
 
Sobota dzień kota się kończy więc fota Rudolfika na dobranoc :)
 

Załączniki

  • IMG_20190928_234755.jpg
    IMG_20190928_234755.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry