reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To daj znać co doc.P na to . A tobie zaproponował szczepienia? Co ci wyszło źle w immunologii?
Mi dał tylko accofil a przed następną procedura mam napisac maila i wtedy wyśle zalecenia. Obstawiam, że znowu mi da tylko accofil.
Ja mam wysokie NK w endo. Ostatnio miesiec steryd i 2 x Intralipid nie pomogły więc jadę to P.pierwszy raz aby zrobić wszystkie pozostałe immuno badanie i tym razem wg jego zaleceń do transferu podejść..
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

❤❤❤❤❤❤ Dziś pusto w kalendarzu :( Za Wszystkie, które mają dziś ważny dzień a działają zza krzaków trzymamy kciuki.

2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-09-30 Netiaskitchen transfer ❤❤❤
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Dziewczyny jeśli kogoś pominelam przepraszam:( To moje pierwsze lekcję
Jeśli kogoś dopisać to zapraszam :)
 
Mam kolejne wyniki. Powtarzalam obciazenie glukoza i nie wyszlo za ciekawie... Przyjmuje na noc glucophage xr 1000 od kilku miesiecy. Przed tym glukoza byla 92. Teraz po obciążeniu glukoza:
Na czczo 109
Po 1h - 169
Po 2h - 112
Insulina:
Na czczo 15
Po 1h - 68
Po 2h - 58
Glucophage odstawilam na 9 dni przed badaniem. Nigdy tak zlych wynikow nie mialam.
A glucophage trzeba odstawić przed badaniem?
 
Lekarz mi nie odpisał na to... Ale z tego co czytałam do ponownej diagnostyki trzeba odstawić na 7 - 10 dni przed badaniem. Jeśli ktoś wykonuje glukozę lub insulinę na czczo to nie trzeba. Może popełniłam błąd sama nie wiem...
No ale wydaje mi się że to tak trochę bez sensu bo przecież jak się bierze leki to cukry mogą być ok a jak się odstawia to wszystko powraca. Jak by się okazało że bez leków jest ok to po co w takim razie leki? Skoro wiadomo że jest źle. Sama nie wiem czy dobrze rozumuje
 
dziewczyny jestem po wizycie cetodrile + gonal f i po 2x gonapeptyl do tego 1 tabletka dostinexu jutro tylko tabletka wieczorem a w czwartek 8.20 pobieranie i oddawanie nasienia
zobaczymy co z tego bedzie bo dzis niektóre jajka miały 20 inne 16-17 mm
klaudia anita a jak ty po pobraniu?....
Hej :) żyje ledwo:p
Po pobraniu czułam się fatalnie..
Zawroty głowy,w ogóle nie wiedziałam co się dzieje wokół mnie taka słaba byłam i cała drogę do domu wymiotowałam..:o
Pobrali ok 16 jajeczek
Zapłodnione zostały 9
Brzuch jeszcze mnie boli :( ale jest wszystko w porządku dzisiaj miałam kontrole i usg.
Cała 9 się przyjęła :-) :) 4 są już najlepszej klasy A a reszta klasy B
Będą obserwowali dalej jak się rozwijają przez kilka dni i wybiorą wszystkie najlepsze do zamrożenia.
<3
Daj znać jak i Ty będziesz już po :)
 
Ja mam wysokie NK w endo. Ostatnio miesiec steryd i 2 x Intralipid nie pomogły więc jadę to P.pierwszy raz aby zrobić wszystkie pozostałe immuno badanie i tym razem wg jego zaleceń do transferu podejść..
Aha tez mam wysokie ale badalam krew. A jak zbadać w endo? Tak jak wymaz? Ile placilas? W określonym dniu cyklu się to robi? Sorki że tyle pytań ale też sobie chce to zbadać A jestem zielona w tym ;)
 
Aha tez mam wysokie ale badalam krew. A jak zbadać w endo? Tak jak wymaz? Ile placilas? W określonym dniu cyklu się to robi? Sorki że tyle pytań ale też sobie chce to zbadać A jestem zielona w tym ;)
Badanie NK z endo robi się razem z badaniem receptywnosci.. Trochę z tym zachodu bo robi się to w 5 i 7 dniu przyjmowania progesteronu jak na sztucznym cyklu.. Ponad 1tys jedno pobranie czyli całość ponad 2 tyś... W Invikcie robiłam..
 
No ale wydaje mi się że to tak trochę bez sensu bo przecież jak się bierze leki to cukry mogą być ok a jak się odstawia to wszystko powraca. Jak by się okazało że bez leków jest ok to po co w takim razie leki? Skoro wiadomo że jest źle. Sama nie wiem czy dobrze rozumuje
Nie wiem. Moze zle zrobilam. Wybiore sie do doabetologa i sie dowiem. Tak czy siak tak zlych wynikow nigdy nie mialam.
 
reklama
Dziewczyny a zauważyliście u siebie przed transferem albo chwilę po że wypadają Wam włosy? Kurcze nie wiem co się dzieje a od kilku dni lecą mi na potęgę.. Aż się boję myć głowę bo normalnie garściami wyciągam. :(
Mam to samo. Garściami wyciągam.
Zastanawiałam się i miałam już opcję że może po encortonie, no ale już wcześniej go brałam i nic się nie działo, ale teraz brałam go od marca do lipca non stop i tylko to przychodzi mi do głowy.

Też boję się myć bo po umyciu tracę ich najwięcej.
 
Do góry