reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Bo klinika na tym zarabia pieniądze. Moi też tak piesza ciągle i zwalaja niepowodzenia na to

U mnie jak zapytalam o badanie zarodkow to moj dr powiedzial ze absolutnie nie widzi ku temu wskazan i ze to zawsze jest ryzyko uszkodzenia zarodka, ze zarodki sie bada jesli rodzice niosa jakies choroby genetyczne.
 
reklama
U mnie jak zapytalam o badanie zarodkow to moj dr powiedzial ze absolutnie nie widzi ku temu wskazan i ze to zawsze jest ryzyko uszkodzenia zarodka, ze zarodki sie bada jesli rodzice niosa jakies choroby genetyczne.
A gdzie się leczysz u jakiego lekarza w trójmieście? ja na pewno nie zgodzę się na to badanie i przez to namawianie straciłam zaufanie do mojego lekarza.. Mam wrażenie że wiedząc że przylatujemy specjalnie zza granicy i że nam zależy to znaczy że ślepo wydam wszelkie pieniądze na każde procedury..
 
A gdzie się leczysz u jakiego lekarza w trójmieście? ja na pewno nie zgodzę się na to badanie i przez to namawianie straciłam zaufanie do mojego lekarza.. Mam wrażenie że wiedząc że przylatujemy specjalnie zza granicy i że nam zależy to znaczy że ślepo wydam wszelkie pieniądze na każde procedury..
Ja lecze sie w szczecinie, bylam na konsultacji w invikta w Gdansk ale jakos czolam sie tam jak na prdukcji, mieli mega olewajace podejscie, brak stalego kontaktu z lekarzem itp. W Szczecinie jakos poczolam sie bardziej wazna. Dr odrazu dal mi swoj Prywatny numer tel w razie jakis pytan i wogole byl jakis taki bardziej nastawiony pozytywnie i bardziej zaangarzowany wiec zostalismy w szczecinie i jestem mega zadowolona i milion razy juz tu na forum chwalilam mojego lekarza bo nigdy nie poczolam sie jak bankomat wrecz przeciwnie No i ten kontakt w kazdym momencie dla mnie bezcenny.
 
A pamiętasz może jak sie wtedy zachowywała twoja beta? I jaki byl rozmiar pecherzyka?
Czy wtedy konieczny jest zabieg czy podają tabletki na oczyszcenie ?
Beta dosc wolno startowala. To znaczy na poczatku miala niskie wartosci, ale przyrosty byly o te 66%. Pozniej nagle ruszyla z kopyta i pieknie rosla. Jak przekroczyla 1500 to juz nie robilam.tylko opieralam sie na usg...
Mi na początku podali tabletki. Prawie wszystko sie oczyscilo, ale po tygodniu sprawdzili i zostaly jakies resztki wiec koniec koncow i tak mialam zabieg.
 
reklama
A czy jesli zrobie test nifty ,to amniopunkcje tez musze zrobic?
Anulka idź do kolejnego gina najlepiej jakiejś sławy z najlepszym sprzętem. Skąd jesteś możecdziewczyny kogoś podpowiedzą. 10 lat temu jak podcjodziłam do in vitro koleżanka też zaciążyła w novum i na usg też lekarz podejrzewał downa. Pojechała do warszawy do profesora i okazało się że dziecko zdrowe.
 
Do góry