reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak miałam punkcję to przez chwilę na sali lezala ze mna dzirwczyna, ktora powiedziala, ze przyszla do Gamety Gdynia wlasnie z invicty Gdansk. Tam miala 2 stymulacje, tutaj pierwsza (trzecia). Powiedziała,ze czuje ogromna roznice, wrecz bez porownania na plus w Gamecie. Wiecej nie zdarzylam wypytac bo poprosili ja na punkcje i juz na tą salę nie wrocila.
Kwestia doświadczeń i danego przypadku jak i lekarza prowadzącego.
U mnie dwa transfery w Gda udane. Aktualnie dzidzia robi wygibasy w brzuchu. [emoji175]
 
reklama
Kwestia doświadczeń i danego przypadku jak i lekarza prowadzącego.
U mnie dwa transfery w Gda udane. Aktualnie dzidzia robi wygibasy w brzuchu. [emoji175]
W Invicta Gdańsk? Też miałam o tej klinice zawsze najlepsze zdanie, pozatym mój lekarz który przyczynił się do sukcesu z synem i ponoszenia ciąży tam pracuje. Obawiam się tylko co będzie jeśli nie będzie akceptowal zaleceń doc.P i zniechęcił mnie ostatnim namawianiem na badanie zarodków.. wiem na pewno że Invicta Gda ma bardzo dobre labo i dzięki temu zawsze wypadałi lepiej na tle innym.. Nie wiem jak to jest w gdyńskiej Gamecie..
 
Dziewczyny jestem załamana,wyniki mam złe ,będę musiała mieć amniopunkcje,mam obrzęk płodu ,za dużą przezierność karku,i jeszcze z serduszkiem coś.Za kilka dni mam odebrać wyniki i test pappa,i na pewno amniopunkcja.Tak mi się wyć chce ,2 tyg temu było wszystko ok,dziś już nie.Nie mam sił ...
Moja koleżanka również miała zle wyniki i to w 2 ciazach i zlecili jej zrobienie amnipunkcji... nie zdecydowała się jednak na to i zrobiła ten test nifty i okazało się że wszystko zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży jest ok z dzieckiem i ciąża. Dzisiaj ma 2 zdrowych chłopców jeden 5 latek drugi 2... Więc proszę nie załamuj się. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze ✊✊✊
 
W Invicta Gdańsk? Też miałam o tej klinice zawsze najlepsze zdanie, pozatym mój lekarz który przyczynił się do sukcesu z synem i ponoszenia ciąży tam pracuje. Obawiam się tylko co będzie jeśli nie będzie akceptowal zaleceń doc.P i zniechęcił mnie ostatnim namawianiem na badanie zarodków.. wiem na pewno że Invicta Gda ma bardzo dobre labo i dzięki temu zawsze wypadałi lepiej na tle innym.. Nie wiem jak to jest w gdyńskiej Gamecie..
A czemu chce badać zarodki? Jakieś choroby? Mutacje?
 
[emoji3525][emoji3525][emoji3525] Boże Kochana okropnie współczuję takiej informacji. Trzymam mocne kciuki by jednak wszystko było dobrze [emoji110][emoji110]

Ja bym myślała o nifti w takim przypadku.

Pewnie głupio to zabrzmi, ale staraj się myśleć pozytywnie, żeby maluszka nie stresować... ale sama wiem jak to jest się zamartwiać.

Musi być dobrze [emoji110][emoji110]
A czy jesli zrobie test nifty ,to amniopunkcje tez musze zrobic?
 
A czemu chce badać zarodki? Jakieś choroby? Mutacje?
No właśnie nie... Po prostu twierdzi że jak się nie udaje to może zarodki wadliwe. I jeśli nie uda nam się w grudniu z tych dwóch słabszych to do stymulacji on naciska żeby zarodki były przebadane. Ja nie kumam co to niby ma pomóc.. gdybym była po 40 to co innego bo wtedy większe ryzyko chorób genetycznych.. Wydaje mi się że chce nas naciągnąć a tu już zaczynam tracić zaufanie do takiego lekarza... dlatego teraz postawiłam na zdiagnozowanie u docenta P.przed grudniowym crio 2 zarodków.. ryzykuje trochę bo mam nie wydolność szyjki więc ewentualna ciąża bliźniacze to byłoby ogromne ryzyko ale nie wierze ze jeden zostanie, a co dopiero 2...
 
@bazylia128 kochana U mnie zatrzymało się w 6 tygodniu a powinien być 8. Na wizycie w 6 tygodniu było widać słabe tętno. Mimo to beta miała przyrost. Jeśli chodzi o oczyszczanie lekarz zalecił mi żeby żeby poszło samo. Jeśli w ciągu 7 dni nie pojawiłoby się krwawienie to wtedy miałam iśc na IP.
Z objawów ustąpiły bóle piersi. Senność przeszła mi chyba po odstąpieniu leków.
Dziekuje ze napisalas. Staram sie brac wszystkie opcje pod uwage. U mnie niestety tez zanik bolu piersi zwiastowal tylko to ze jest cos nie tak. Normalnie przestawaly bolec od razu. Teraz jeszcze bola wiec sie troche pocieszam :)
Zdrówka dla Ciebie :)
 
Dziekuje ze napisalas. Staram sie brac wszystkie opcje pod uwage. U mnie niestety tez zanik bolu piersi zwiastowal tylko to ze jest cos nie tak. Normalnie przestawaly bolec od razu. Teraz jeszcze bola wiec sie troche pocieszam :)
Zdrówka dla Ciebie :)
@bazylia128 Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze❤ Kiedy masz kolejna wizyte?
Dziękuję zdrówko się przyda ❤
 
reklama
A czy jesli zrobie test nifty ,to amniopunkcje tez musze zrobic?
Na wyniki czeka sie ok 2 tyg jesli wyjdzie ze jest prawdopodobienstwo choroby to oni pokrywaja koszty amniopunkcji, nie wiem jak to u ciebie wyglada czasowo i jakie bierzecie pod uwage opcje jesli okaze sie ze dziecko faktycznie jest chore bo jesli myslicie o aborcji to wydaje mi sie ze kazdy dzien ma znaczenie dlatego ja tak szybko zdecydowalam sie na te testy jak tylko skonczyl sie 10 tydzien to odrazu polecialam robic zeby jak najszybciej miec wyniki. Za tydzien jak bede miala robione test pappa to bede miala juz wyniki nifty, zobaczymy czy sie pokryja.
 
Do góry