reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie no od poczatku bylo nie tak, najpierw przyrost 52%, potem, juz tylko 30% no a potem sie okazalo ze jest 105 % ;) jakis maly cudzik :)
Ja też miałam przyrost poniżej normy a córeczka właśnie bawi się przy mnie :) Pierwsza beta coś koło 16 a druga 24 także nieprawidłowo. Potem już ok. ale wartości nie powalały:) Trzymam kciuki za powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
No ja dopiero mam chwilę, żeby napisać. Generalnie na razie słabo, beta zgodnie z oczekiwaniem 0,1,estr 702, prg 14,5 czyli mega nisko. Mam zwiększone dwukrotnie dawki luteiny i od dziś prolutex 2xdziennie. Entuzjazmu brak, ale staram się nie dołować jeszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry