reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@nadzieja xxx ja tez mysle, ze zmiana kliniki to dobry pomysl! Inny lekarz, inne spojrzenie na Was. Rozumiem kwestie finansowe, bo sama nie wiem skad wezmę na kolejna procedure jesli ta sie nie uda. Ale moze jeszcze uda sie cos w przyszłości odlozyc?
@bazylia128 bardzo mi przykro z powodu pieska :(

Jutro wybieram sie do laboratorium na progesteron i estradiol (4dpt). Czy rano powinnam nie przyjmowac leków? Czy to nie ma znaczenia?
 
reklama
Hej dziewczyny mam doła.Idzie mi 10 tydz,zrobil progesteron dziś i wyszedł mi tylko 8 nl.Miesiac temu był 15.wtedy byłam jeszcze na duphastonie i luteinie.od 2 tyg nie kazano mi nic brać,sama zrobiłam dziś badanie,i tak spadł.Obawiam sie najgorszego,od kiedy łożysko przejmuje produkcję progesteronu?
A na jakim cyklu jestes? Sztucznym czy naturalnym? Bo jesli na sztucznym to pierwsze slysze zeby odstawiać leki w 8tc. Napisz do lekarza dopuki nie krwawisz to jeszcze nie doszło do tragedi i mozna podac progesteron czytałam o dziewczynach co miały 5 i sie udało uratować ciaze wiec koniecznie napisz do lekarza Z zapytaniem co masz robic bo łożysko w pełni rozwinięte jest od 12tc od 10tc powinno sie powoli schodzić z leków ale powoli tak zeby stopniowo to z czego schodzimy nadrabialo juz łożysko i gdy w pełni sie rozwinie to juz wtedy przejmuje całkowicie funkcje produkcji progesteronu i juz nie bierzemy lekow, ale sa przypadki ze i łożysko czasem ma problem z produkcja i wtedy trzeba cała ciaze podawać progesteron ale to sa skrajne przypadki.
 
A na jakim cyklu jestes? Sztucznym czy naturalnym? Bo jesli na sztucznym to pierwsze slysze zeby odstawiać leki w 8tc. Napisz do lekarza dopuki nie krwawisz to jeszcze nie doszło do tragedi i mozna podac progesteron czytałam o dziewczynach co miały 5 i sie udało uratować ciaze wiec koniecznie napisz do lekarza Z zapytaniem co masz robic bo łożysko w pełni rozwinięte jest od 12tc od 10tc powinno sie powoli schodzić z leków ale powoli tak zeby stopniowo to z czego schodzimy nadrabialo juz łożysko i gdy w pełni sie rozwinie to juz wtedy przejmuje całkowicie funkcje produkcji progesteronu i juz nie bierzemy lekow, ale sa przypadki ze i łożysko czasem ma problem z produkcja i wtedy trzeba cała ciaze podawać progesteron ale to sa skrajne przypadki.
Tak dzwoniłam do lekarza,inny mnie zaczął prowadzić,byłam na sztucznym cyklu.Gdybym sama nie zapytała to niewiem co by było.od dziś mam brać luteine znów 2x 1 dopochwowo.
 
Tak dzwoniłam do lekarza,inny mnie zaczął prowadzić,byłam na sztucznym cyklu.Gdybym sama nie zapytała to niewiem co by było.od dziś mam brać luteine znów 2x 1 dopochwowo.
Pierwsze słyszę aby schodzić z progesteronu w ,10 t.c. Większość po in vitro bierze do końca 3 miesiąca. Ja brałam do 18 tc. Moja ginekolog stwierdziła że ze względu na mój wiek lepiej brać dłużej. Potem i tak wróciłam do progesteronu po 24 tc. ale to już inna historia.
 
Tak to były zalecenia od lekarza. Wiesz... każdy ma swoją technikę i praktykę. Ja zawsze miałam więcej leków jak koleżanki z forum [emoji1745]

Przy pierwszym trymestrze trochę mi tutaj dziewczyny pisało, że za dużo i po co mam się tak szprycować. [emoji23]

No, ale stosowałam się do zaleceń i mam swoje cuda [emoji3590][emoji7]
Dziekuje za odpowiedz ;) cudownie,ze trafilas na skutecznego lekarza[emoji7] tez jadłabym wszystko byleby tylko się udało..
 
Chyba już straciłam nadzieję
Jeszcze nas pieniądze trzymaja tyle juz wydaliśmy i nic z tego z kad wziąść 20 tys zanim uzbieramy to już się nie pozbieram ciężkie to dla mnie do tej pory podnosiła się była ta nadzieja a teraz....wielka niewiadoma ..[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji26]
Kochana z tymi pieniędzmi najgorzej... skad je brać, w końcu się skonczą. Odpocznij trochę od tego wszystkiego, uzbieracie trochę pieniędzy i próbujcie aż do skutku. Życzę Ci aby szczęście znów sie do Ciebie usmiechnelo
 
reklama
Do góry