reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pierwszy raz z Accofilem. Ogólnie to drugi transfer w Novum, tylko różnica jest też taka, że pierwszy był na cyklu naturalnym z heparyną (po której chyba dostałam uczulenia, bo było bardzo duże zaczerwienienie i swędzące opuchnięcia po każdym zastrzyku), a teraz cykl sztuczny z Acardem i większą ilością Relanium.
To trzymam kciuki. U mnie z Accofilem załapało. A czy wiesz może, do którego tygodnia będziesz go brać?
 
Ogółem doborze się czuję tylko zawsze cos jest nie tak ... czy ja usłyszę w końcu jakaś dobrą wiadomość od mojego doktora az boję się co usłyszę w poniedziałek ile będzie komórek w tych pęcherzykach żeby była chociaż ta jedna jak zawsze
I jak się czujesz?
Trzymam kciuki za poniedziałek i czekam na informacje jak zniosłas punkcję i ile uda się uzyskać komóreczek
W razie w lepiej miesiąc odczekać by progesteron spadł bo miesiąc nie robi praktycznie żadnej różnicy tylko czekanie to ciężki czas ale wiemy ze warto [emoji8]
Mocno trzymam kciuki za Ciebie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]️
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja sie pikusulam i zrobilam dzis sikanca. 9dpt. Nawet cienia cienia drugiej nie bylo;( wiem, ze silance moga nie pokazywac, ale jednak sie podlamalam.. w pon ide na bete. Czy ktoras z Was miala podobnie a sie udalo?
 
Do góry