reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży I przedchwilą na bieliźnie zobaczyłam brązową maz biorę luteinę dopochwowo. Czy to oznacza że poroniłam co robić
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży I przedchwilą na bieliźnie zobaczyłam brązową maz biorę luteinę dopochwowo. Czy to oznacza że poroniłam co robić
Moze sie podraznilas jak podawałas sobie luteine, Ja tez na poczatku mialam taki epizod okazało się że są wahania progesteronu i wszystko było ok.
 
Dodam się

Dodam że robiłam je tuż po ciąży biochemicznej przy drugiej próbie i podobnych zarodkach więc nagle się nie powinno to zmienić.. clexan i tak biorę już przy każdym ET
Jezeli i tak masz heparyne to trombofilia czy zespol antyfosfolipidowy nie sa konieczne do badania.

Ale ciaza potrafi przestawić immunolgie wiec skoro robilas 6 lat temu to nikt nie zagwarantuje ze wyniki sa aktualne.
 
Hej dziewczyny jestem w 8 tygodniu ciąży I przedchwilą na bieliźnie zobaczyłam brązową maz biorę luteinę dopochwowo. Czy to oznacza że poroniłam co robić
Myślę, że mogę napisać z 99% pewności ze nie poroniłaś :)
Takie mazy czy plamienia to może być podrażnienie przy podawaniu proga lub spadek tego hormonu.
Na pewno skonsultuj z lekarzem, ale bądź spokojna :)
 
Myślę, że mogę napisać z 99% pewności ze nie poroniłaś :)
Takie mazy czy plamienia to może być podrażnienie przy podawaniu proga lub spadek tego hormonu.
Na pewno skonsultuj z lekarzem, ale bądź spokojna :)
Byłam u lekarza, zrobił USG i wszystko w porządku. Lekarz powiedział że w początkowym stadium może się zdarzyć krwawienie, lub mogłam się podrażnić przy podawaniu luteiny
 
Super. Pierwszy raz z Accofilem czy kolejny?

Pierwszy raz z Accofilem. Ogólnie to drugi transfer w Novum, tylko różnica jest też taka, że pierwszy był na cyklu naturalnym z heparyną (po której chyba dostałam uczulenia, bo było bardzo duże zaczerwienienie i swędzące opuchnięcia po każdym zastrzyku), a teraz cykl sztuczny z Acardem i większą ilością Relanium.
 
reklama
Do góry