reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak tak człowiek myśli i analizuję to zawsze coś do głowy przychodzi, ale może faktycznie @ murawa ma rację, z leków biorę jedynie witaminy, euthyrox, bromergon i glucophage, tak więc raczej nic z tego dodatkowo krwi nie zagęszcza jak na sztucznym cyklu, odpuszczę sobie ten acard, dzięki dziewczyny za pomoc ☺️
 
reklama
Hej dziewczyny !
czytam was już od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz piszę. Jestem 9dpt 3 dniowego zarodka 10A. To moje pierwsze podejście do in vitro. Nurtuje mnie jedno pytanie, czy w przypadku niepowodzenia, dostanę okres zgodnie z cyklem ? Punkcję miałam w 13 dc, cxzyli wychodziłoby, że we wtorek powinnam dostać okres (zgodnie z naturalnym cyklem). Boję się, że okres dostanę jeszcze przed sprawdzeniem bety. A wolałam chyba zobaczyć najpierw na becie 0 zamiast okresu.
A ja bym wolała, żebyś zobaczyła na becie np 100 :*
 
Hej dziewczyny :)jestem tu z Wami od wczoraj Ogarnia mnie lekki stres , to moje pierwsze podejście do in vitro , jestem na końcówce stymulacji . W pon mam punkcję , jak wszytsko bedzie dobrze to czwartek transfer
WitamyI trzymamy kciukiW jakim miescie pidchodzisz?Punkcja I transfer masz na cyklu tym samym z tego co piszesz?Czyli nie mrozaki?
 
Do in vitro podchodzę w Białymstoku w Bocianie. Mąż ma słabe nasienie, inseminacja odpadła od razu. Przed in vitro staraliśmy się około 2 lat bez rezultatów. Teraz biorę estrofem 1x1, duphaston 2x1 i luteinę 3x1. Dodatkowo clexane 1x1. Transfer mam na cyklu aktualnym, świeży zarodek. Pobrano 16 komórek, aletylko 6 mogli zapłodnić. z 6 zapłodniło się 4, więc 3 poszły do zamrożenia.
Miło was się tu czyta, dajecie dużo pozytywnej energii :)
 
Do in vitro podchodzę w Białymstoku w Bocianie. Mąż ma słabe nasienie, inseminacja odpadła od razu. Przed in vitro staraliśmy się około 2 lat bez rezultatów. Teraz biorę estrofem 1x1, duphaston 2x1 i luteinę 3x1. Dodatkowo clexane 1x1. Transfer mam na cyklu aktualnym, świeży zarodek. Pobrano 16 komórek, aletylko 6 mogli zapłodnić. z 6 zapłodniło się 4, więc 3 poszły do zamrożenia.
Miło was się tu czyta, dajecie dużo pozytywnej energii :)

Po zapłodnionej iości zarodków poznaję ,że wiek poniżej 35 :D Jeśli u Ciebie wszystko w porządku to powinno być dobrze wszystko :yes::yes::yes:
Także żadnego zera nie przewidujemy! Myśl pozytywnie :) trzymamy kciuki!!! i teraz najważniejsze: kieDy BETA????????:D:D:D:wink:
 
Tak, 29 :) W bocianie mówią, aby testować w 14 dpt, ale chyba nie doczekam ! planuję we wtorek/środę czyli to będzie 11/12 dpt. Powinno już coś chyba wykazać :) To czekanie potrafi dobić człowieka... ale staram się funkcjonować normalnie to chociaż czas szybciej mija
 
Tak, 29 :) W bocianie mówią, aby testować w 14 dpt, ale chyba nie doczekam ! planuję we wtorek/środę czyli to będzie 11/12 dpt. Powinno już coś chyba wykazać :) To czekanie potrafi dobić człowieka... ale staram się funkcjonować normalnie to chociaż czas szybciej mija

Myślę ,że już w poniedziałek spokojnie możesz iść , wtorek to na bank coś powinno wyjść. To w takim razie moooocne kciuki!!!
 
reklama
Dziewczyny,co mam robić?byłam na ,IP,ginekolog zrobił mi 2 badania usg,pojechałam z lekkimi brązowymi plamieniami,ciaza rozwija się prawidłowo,po badaniu czułam mokro,ale przyjechałam do domu,i krwawię dosyć mocno żywa krwią,mam krwiaka pozakosmowkowego małego,kazal obserwowac,ale te krwawienie po badaniu?boję się naprawdę,dzwonilam do tego lekarza powiedział że mam czekać ,ale na co?
 
Do góry