reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny w badaniu na trombofilię wyszło mi pai-1, co mogło być przyczyną poronienia, do następnego transferu podchodzę jakoś we wrześniu i dostanę wtedy heparynę, ale tak się zastanawiam co gdyby teraz jakimś cudem udało się mi zajść w ciążę? Może lepiej żebym brała chociaż acard? Czy trombofilia może powodować trudności w zajściu w ciążę czy tylko może prowadzić do poronień?
 
Dziewczyny w badaniu na trombofilię wyszło mi pai-1, co mogło być przyczyną poronienia, do następnego transferu podchodzę jakoś we wrześniu i dostanę wtedy heparynę, ale tak się zastanawiam co gdyby teraz jakimś cudem udało się mi zajść w ciążę? Może lepiej żebym brała chociaż acard? Czy trombofilia może powodować trudności w zajściu w ciążę czy tylko może prowadzić do poronień?
Nie odpowiem na ostatnie pytanie, ale u mnie heparyna i acard za każdym razem wchodziły w skład żelaznego zestawu.acard raczej nie zaszkodzi, jakbyś go brała teraz, ale może jednak warto pogadać z lekarzem?
 
Dziewczyny w badaniu na trombofilię wyszło mi pai-1, co mogło być przyczyną poronienia, do następnego transferu podchodzę jakoś we wrześniu i dostanę wtedy heparynę, ale tak się zastanawiam co gdyby teraz jakimś cudem udało się mi zajść w ciążę? Może lepiej żebym brała chociaż acard? Czy trombofilia może powodować trudności w zajściu w ciążę czy tylko może prowadzić do poronień?
Trudno określić jednoznacznie.
Jeśli nie bierzesz innych leków, które zageszczaja krew(tych, które bierzemy na cyklach sztucznych) to ja chyba bym sobie opuściła... Ten acard.
Heparyna chyba bardziej przydaje się podczas ciąży - ja np. Jeśli w końcu znajdę w nią będę musiała mieć ją całe 9 miesięcy...
Z drugiej strony pomyśl - ta mutacje ma spora część populacji i nie wiedząc zachodzą w te ciąże, więc... Twoja decyzja :)
 
Hej dziewczyny !
czytam was już od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz piszę. Jestem 9dpt 3 dniowego zarodka 10A. To moje pierwsze podejście do in vitro. Nurtuje mnie jedno pytanie, czy w przypadku niepowodzenia, dostanę okres zgodnie z cyklem ? Punkcję miałam w 13 dc, cxzyli wychodziłoby, że we wtorek powinnam dostać okres (zgodnie z naturalnym cyklem). Boję się, że okres dostanę jeszcze przed sprawdzeniem bety. A wolałam chyba zobaczyć najpierw na becie 0 zamiast okresu.
 
Hej dziewczyny !
czytam was już od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz piszę. Jestem 9dpt 3 dniowego zarodka 10A. To moje pierwsze podejście do in vitro. Nurtuje mnie jedno pytanie, czy w przypadku niepowodzenia, dostanę okres zgodnie z cyklem ? Punkcję miałam w 13 dc, cxzyli wychodziłoby, że we wtorek powinnam dostać okres (zgodnie z naturalnym cyklem). Boję się, że okres dostanę jeszcze przed sprawdzeniem bety. A wolałam chyba zobaczyć najpierw na becie 0 zamiast okresu.
Cześć!!! Witaj!
Jesteś na naturalnym cyklu czy na sztucznym(z tabletkami)???
Na sztucznym po odstawieniu tabletek 3,4 dni pojawia się @ na naturalnym nie wiem(bo nie byłam :)). Niektóre Kobitki dostawał @mimo leków ale to wyjątki.
Pozdrawiam!
Napisz coś więcej o sobie!
 
reklama
Hej dziewczyny !
czytam was już od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz piszę. Jestem 9dpt 3 dniowego zarodka 10A. To moje pierwsze podejście do in vitro. Nurtuje mnie jedno pytanie, czy w przypadku niepowodzenia, dostanę okres zgodnie z cyklem ? Punkcję miałam w 13 dc, cxzyli wychodziłoby, że we wtorek powinnam dostać okres (zgodnie z naturalnym cyklem). Boję się, że okres dostanę jeszcze przed sprawdzeniem bety. A wolałam chyba zobaczyć najpierw na becie 0 zamiast okresu.
Po odstawieniu leków i to nie tak od razu. Ja miałam w przeciągu paru dni, ale niektóre dziewczyny czekały dłużej.
 
Do góry