reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Dziewczyny, jestem po dwóch nieudanych procedurach in vitro. Na razie mamy przerwę, ale od października wracamy do walki. Napiszcie proszę jakie badania warto zrobić z genetyki i immunologii? Jeśli możecie to napiszcie gdzie można je zrobić w Krakowie i okolicach i koszt takich badań. Ewentualnie mam blisko do Synevo. Pozdrawiam serdecznie i życzę każdej upragnione ciąży! :)
 
Hej. Dziewczyny, jestem po dwóch nieudanych procedurach in vitro. Na razie mamy przerwę, ale od października wracamy do walki. Napiszcie proszę jakie badania warto zrobić z genetyki i immunologii? Jeśli możecie to napiszcie gdzie można je zrobić w Krakowie i okolicach i koszt takich badań. Ewentualnie mam blisko do Synevo. Pozdrawiam serdecznie i życzę każdej upragnione ciąży! :)
@frustratio U mnie dwa razy nie doszło do implantacji i robiłam wtedy badanie subpopulacje limfocytów ok. 320 zł, receptywność endometrium 2x1000zł i dodatkowo badanie na trombofilie 320zł (To badanie podpowiedziały mi dziewczyny na forum)
 
Po połówkowych... już połowa ciąży za mną [emoji7][emoji85]
Wszystko u dzidzi prawidłowo się rozwija. Wagowo o tydzień do przodu czyli jak zwykle. Serduszko pięknie pracuje, każdy narząd jest i w dobrych parametrach. Torbielik się wchłonął także uff [emoji106] Położenie dziecka... Zmienne [emoji23]

Zdjęciami się nie pochwalę, bo nic ciekawego nie dostałam. Za bardzo ruchliwe dziecko mam [emoji85]
 
reklama
Po połówkowych... już połowa ciąży za mną [emoji7][emoji85]
Wszystko u dzidzi prawidłowo się rozwija. Wagowo o tydzień do przodu czyli jak zwykle. Serduszko pięknie pracuje, każdy narząd jest i w dobrych parametrach. Torbielik się wchłonął także uff [emoji106] Położenie dziecka... Zmienne [emoji23]

Zdjęciami się nie pochwalę, bo nic ciekawego nie dostałam. Za bardzo ruchliwe dziecko mam [emoji85]

Superaśnie [emoji847]
Niech fika i bryka w brzuszku mamusi [emoji2]
 
Do góry