reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jeju, przepraszam dziewczyny. Miałam jakiś problem z siecią i widzę, że "przejęłam" pierwszą stronę :)
Nie wiem jak usunąć te swoje wiadomości....
 
Taka mnie myśl naszła...
Czy któraś z Was słyszała, bądź sama miała taki przypadek, że po nieudanym transferze zaszła w ciążę naturalnie???
 
Mam nadzieję :)
Tak, to będzie druga stymulacja.
Ile miałas podawanych zarodków za pierwszym i drugim razem?
Za pierwszym razem 2, bo tyle miałam ze stymulacji. Teraz miałam 4 blastki i zobaczymy, czy jednej uda się zadomowić.
@anielka0612 jak samopoczucie? kiedy robiłaś progesteron? jakie wyniki?
Właśnie dostałam dzisiejsze wyniki i szczerze to straciłam nadzieje, ze się uda. Progesteron znowu mi spadł do 30,7, pomimo, ze biorę już 5 tabletek Utrogestanu, 2x2 luteiny i Crinone. Napisałam do lekarki, bo zastanawiała się czy mi prolutex nie włączyć, ale to już chyba by za dużo było. A progesteron dalej spada.

Chyba ta beta w poniedziałek bedzie tylko formalnością:-( :(
 
Za pierwszym razem 2, bo tyle miałam ze stymulacji. Teraz miałam 4 blastki i zobaczymy, czy jednej uda się zadomowić.

Właśnie dostałam dzisiejsze wyniki i szczerze to straciłam nadzieje, ze się uda. Progesteron znowu mi spadł do 30,7, pomimo, ze biorę już 5 tabletek Utrogestanu, 2x2 luteiny i Crinone. Napisałam do lekarki, bo zastanawiała się czy mi prolutex nie włączyć, ale to już chyba by za dużo było. A progesteron dalej spada.

Chyba ta beta w poniedziałek bedzie tylko formalnością:-( :(
Trzymam kciuki ;)
 
Za pierwszym razem 2, bo tyle miałam ze stymulacji. Teraz miałam 4 blastki i zobaczymy, czy jednej uda się zadomowić.

Właśnie dostałam dzisiejsze wyniki i szczerze to straciłam nadzieje, ze się uda. Progesteron znowu mi spadł do 30,7, pomimo, ze biorę już 5 tabletek Utrogestanu, 2x2 luteiny i Crinone. Napisałam do lekarki, bo zastanawiała się czy mi prolutex nie włączyć, ale to już chyba by za dużo było. A progesteron dalej spada.

Chyba ta beta w poniedziałek bedzie tylko formalnością:-( :(
spokojnie, nie martw się na zapas dziewczyny miały o połowę niższy progesteron i się udało. Kochana trzymam za ciebie kciuki, i musi być dobrze
 
reklama
Do góry