reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Modulator homocysteiny z solgara ma kwas foliowy syntetyczny.
Warto wiec mieszać z metylem.
Poza tym to co bardzo zbija homocysteine to buraki (nawet w tym preparacie jest wyciag z nich). Takze pic soki, jesc salatki ;)
I moze dlatego kazala jeszcze brac preventic. Kurcze, nie cierpie burakow.. przysiegam, chcialam sie nauczyc, z zsmykanymi oczami probowalam i nie da rady.. cofa mnie
 
reklama
Bylam dzis w labie. Zrobilam panel tarczycowy ysh, ft3, ft4, antyTG, antyTPO i prolaktyne nie zrobili mi krzywej glukowowo insulinowej bo musze moec skierowanie i duu...a. Moze uda mo sie w tyg podejsc do rodzinnej i poprosze, nie wiem co jej powiem pewnie prawde zee czasu m to jest przyczyna i tyle. Chyba czasem wproat powiedziec niz sciemniac.
[/QUO
Jeśli masz u siebie laby Diagnostyli to idź , nie robią problemu ze skierowaniem
 
Dziewczyny ja w środę wyszłam po poronieniu ze szpitala. Fizycznie jest już ok no a psychicznie wiadomo...ale nie mam zamiaru się poddawać ;) Plan jest taki że dzięki Waszym wcześniejszym wskazówkom we wtorek idę zrobić badanie na trombofilie, a w planach mam jeszcze krzywa glukozową i insulinową, homocysteinę i prolaktynę. Mam niedoczynność tarczycy więc euthyrox biorę cały czas, ale zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze antyTpo chociaż robiłam ok roku temu i miałam w porządku, nie wiem czy to się może zmienić? Zastanawiam się jeszcze nad subpopulacją limfocytów...Czasu mam dużo bo do następnej próby musimy odczekać 3 miesiące. Ale dzięki forum mam ogromną nadzieję że i mnie się uda, no i przede wszystkim wiem co robić dalej, bo bezczynności bym nie zniosła :)
 
To już szybciej bo ja mam zalecenie brac kompleks wit B i właśnie te mi zaleciła lekarka :)
A z tym skierowaniem to jest rożnie w labach. Ja nie potrzebowałam. Idź do rodzinnego i powiedz prosto z mostu, dlaczego potrzebujesz to zrobic. Lekarz musiałby byc ostatnia świnia, żeby nie dac Ci skierowania w takim przypadku.
Sądzę ze da mi skierowanie bo l4 po transferze bez problemu dala, a zna nasza historie. Bulam w 2 labach i w dwoch tak mi powiedzieli
 
Dziewczyny ja w środę wyszłam po poronieniu ze szpitala. Fizycznie jest już ok no a psychicznie wiadomo...ale nie mam zamiaru się poddawać ;) Plan jest taki że dzięki Waszym wcześniejszym wskazówkom we wtorek idę zrobić badanie na trombofilie, a w planach mam jeszcze krzywa glukozową i insulinową, homocysteinę i prolaktynę. Mam niedoczynność tarczycy więc euthyrox biorę cały czas, ale zastanawiam się czy nie zrobić jeszcze antyTpo chociaż robiłam ok roku temu i miałam w porządku, nie wiem czy to się może zmienić? Zastanawiam się jeszcze nad subpopulacją limfocytów...Czasu mam dużo bo do następnej próby musimy odczekać 3 miesiące. Ale dzięki forum mam ogromną nadzieję że i mnie się uda, no i przede wszystkim wiem co robić dalej, bo bezczynności bym nie zniosła :)
Brzmi jak dobry plan...[emoji6]
Robilabym i te subpopulacje limfocytow. Może akurat NK za wysokie?! Do badania trzeba byc zdrowym i w okreslonym dniu cyklu 18-22dc przy cyklach 28 dniowych.
 
Bo trzeba miec albo skierowanie, albo wynik glukozy z ostatniego miesiaca ponizej 126, albo robia jak u mnie badanie glukometrem przed podaniem glukozy.
Cos ty u mnie ostro tylko ze skierowaniem. Nawet nic nie mowily o ostatnim wyniku czy glukometrze. Na wynikach z przrd punkcji mialam glukoze robiqna z krwi to widzialam ze wynik mialam 80
 
To jakiś bardzo rygorystyczny lab. W alabie napewno robia z wynikiem glukozy waznym miesiec. Jest tak napisane na ich stronie i pytalam tez w jednej placówce.
Cos ty u mnie ostro tylko ze skierowaniem. Nawet nic nie mowily o ostatnim wyniku czy glukometrze. Na wynikach z przrd punkcji mialam glukoze robiqna z krwi to widzialam ze wynik mialam 80
 
To jakiś bardzo rygorystyczny lab. W alabie napewno robia z wynikiem glukozy waznym miesiec. Jest tak napisane na ich stronie i pytalam tez w jednej placówce.
U mnoe wlasnie nie ma chyba alabu. Niby na mapce pokazuje ze jest ale nabtej ulicy yo ja nie kojarzę by tam byl. Zobacze jeszcze jal sie nie uda to pójdę w tygodniu do rodzonnej i poprosze
 
reklama
Do góry