reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja patrząc z perspektywy czasu wybrałabym opcje aby wszystko oczyściło się samo. Jak można uniknąć ingerencji medycznej to zawsze lepiej oczyścić się naturalnie. Tyle tylko,że jak mi się to przytrafiło to nie wiedziałam,ze tak można. W szpitalu w którym byłam brali na zabieg wszystkie kobiety kolejno i nikt nikogo o zdanie nie pytał.
Kiedy u mnie poczatkowo podejrzewali poronienie to moja pani dr przychodzila co chwile na sale i mowila, ze ona by chciała by mi sie wszystko samo oczyscilo, nez ingerencji bo po lyzeczkowaniu dluzej trzeba odczekac do kolejnych staran. Miala nadzieje, ze ordynator nie zadecyduje inaczej. Tylko u mnie byl niby 5-6 tydz. I jak sie okazalo nie poronienie.
 
reklama
Vinszka a jak z witaminami u Cb? Ja biore pregna plus i tam zawartosc dhea jest 100 a rekomendują 600 nie wiem czy nie dokupić dhea?
Biorę mamaDHA premium plus i chyba w nich jest 800 jak dobrze kojarzę. Do tego kwas foliowy metylowany i wit.D. nic więcej nie biorę.
 
Nie oczyściłaś się do końca że pomimo tabletek zrobili Ci zabieg?

Robili poprostu wszystkim,nie sprawdzali chyba nawet czy się oczyściło wszystko czy nie. Poprostu każdą kobietę brali na „doczyszczanie” cokolwiek to znaczy. W tamtej chwili człowiek nie myślał wiec szedł jak mu kazali i nie dopytywał.
 
reklama
Robili poprostu wszystkim,nie sprawdzali chyba nawet czy się oczyściło wszystko czy nie. Poprostu każdą kobietę brali na „doczyszczanie” cokolwiek to znaczy. W tamtej chwili człowiek nie myślał wiec szedł jak mu kazali i nie dopytywał.
No ja wybralam wlasnie opcje naturalna choc bardzo sie balam ale powiedzieli ze tak najlepiej dla organizmu na usg pozniej wyszlo ze wszystko sie oczyscilo tylko jeszcze scianka byla chyba troche do zluszczenia w niektorych miejscach ale powiedziala ze sie sama zluszczy u nas stawiaja na naturalne ronienie no chyba ze kobieta nie chce bo psychicznie nie potrafi czekac to wtedy szpital i tabletka.
 
Do góry