reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Muszę porozmawiać z lekarzem, z jednej strony wolałabym łyżeczkowanie bo szybciej wszystko by się zakończyło, ale z 2 str nie wiem czy nie poczekać jakiś czas po odstawieniu tabletek, może sami zacznie się oczyszczać...

Ja patrząc z perspektywy czasu wybrałabym opcje aby wszystko oczyściło się samo. Jak można uniknąć ingerencji medycznej to zawsze lepiej oczyścić się naturalnie. Tyle tylko,że jak mi się to przytrafiło to nie wiedziałam,ze tak można. W szpitalu w którym byłam brali na zabieg wszystkie kobiety kolejno i nikt nikogo o zdanie nie pytał.
 
Ja patrząc z perspektywy czasu wybrałabym opcje aby wszystko oczyściło się samo. Jak można uniknąć ingerencji medycznej to zawsze lepiej oczyścić się naturalnie. Tyle tylko,że jak mi się to przytrafiło to nie wiedziałam,ze tak można. W szpitalu w którym byłam brali na zabieg wszystkie kobiety kolejno i nikt nikogo o zdanie nie pytał.
Tylko nie wiadomo kiedy nastąpi oczyszczenie, a niestety nie mogę sobie pozwolić żeby wziąć dłuższy urlop i czekać w domu :sad:
 
A jak dadzą mi tabletki w szpitalu to muszę tam zostać czy mogę w domu je wziąć?ciakawe jak długo czeka się na poronienie po tabletce...a w ogóle to orientujesz się czy najpierw jechać że skierowaniem do szpitala i umówić się kiedy mam zostać na oddziale czy odrazu mnie zostawia?
My mamy jeszcze 5 mrozaczków także jest po kogo wracać ☺ Trzymam kciuki żeby tym razem wszystko było ok ☺

U mnie zaczęło się ze 3-4 godziny po tabletkach i trzeba było być w szpitalu.
 
reklama
Do góry