reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podane 2 blastki. 6dpt wiem wczesnie ale idzie dostac na glowe caly ten czas drugie podejscie. Test wykonany rano ze moze jakis cud ale cuda sie nie zdarzaja a napewno nie dzis i nie u mnie... Negatywny.
 
reklama
Dziewczyny dziś ważny dzień dla kolejnych z nas.
@Kamaaa niech to maleństwo głęboko się wgryzie i da upragnioną bete i różową dupcię:)
@juchaa_87 mocne kciuki za dobre wieści na usg :)
@jolancik mocne kciuki za udaną histeroskopię :)
Witaj! Miło, że pamiętałaś. Niestety histeroskopia nieudana ;( brak dojścia do macicy... Jeszcze miałam 25dc więc pewnie to też miało wpływ. Dziś mam 3 dc i jadę do lekarza. Może uda się coś zrobić jak szyjka macicy jest otwarta wtedy lekarz spróbuję sondą.
Pozdrawiam ☺️
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
MAJ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-05-22 Marzycielka7 wizyta przed II procedura a III stymulacją
2019-05-24 anielka0612 podglądanie jajeczek
2019-05-24 Vinszka prenatalne
2019-05-24 Murawa wizyta w klinice po 1,5 roku - ustalenie planu działania: immunosupresja + transfer
2019-05-27 anielka0612 podglądanie jajeczek
2019-05-27 Mitotaj usg genetyczne
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-29 goffa13 wizyta z lekarzem prowadzącym (powrót po drugiego maluszka)
2019-05-29 Konstancja27 wizyta u lekarza i beta
2019-05-29 dżoasia podglądanie księżniczek ❤️ ❤️
2019-06-04 Dgd usg III trymestru ❤️
2019-06-10 Liliana87 pierwsza wiztya w klinice
2019-06-10 Kokoszka33 III prenatalne ❤️ ❤️
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-06-12 Pala podglądanie maliszka
2019-06-12 Beata 4 termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-06-17 Skarbulenka podglądanie maluszka + prenatalne I trymestru
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-05-20 mariakowalska89 termin porodu
2019-08-28 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
 
Niestety ale podobno tylko 1/3 zarodkow jest prawidlowa genetycznie. Nic na to nie poradzimy. Jezeli masz prawidłowe podstawowe badania i krzepliwosci to probowalabym jeszcze raz bez wpadania w drogie badania.
Mam niedoczynność tarczycy, ale biorę tabletki i TSH w granicy 1 więc myślę że jest ok, przeciwciała antyTpo miałam badane i są w porządku, jeżeli chodzi o krzepliwość to miałam tylko takie badania jak na zdjęciu i lekarz powiedział że ok, ale @Kurcia i inne mądre forumowe głowy, możecie się odnieść do tych wyników krzepliwości? Czy powinnam dalej coś badać w tym kierunku? Myślę że z tego co pisaliście zrobię sobie jeszcze krzywa glukozową i insulinową, nie wiem co mogłabym jeszcze zbadać??? Jedyne co wyszło u nas źle to test po stosunku, gdzie mój śluz wybija100% plem
Screenshot_20190514-204808.jpg
ników męża, może dopytać lekarza następnym razem o encorton....sama nie wiem :sad:
 
Ostatnia edycja:
Byłam w podobnej sytuacji. Dowiedziałam się w 8 tygodniu, że serduszko przestało bić i dostałam skierowanie do szpitala. W szpitalu dostałam rano te tabletki i cały dzień krwawiłam (było nas kobiet w takiej sytuacji 4 w pokoju, każda dostała taki plastikowy słój i z nim chodziło się do łazienki, później położna oglądała zawartość) natomiast koło 23 brali nas kolejno na łyżeczkowanie które odbywało się w takiej krótkiej narkozie jak punkcja i trwało może z 15 minut. Wyszłam do domu następnego dnia rano. Po wszystkim mieliśmy ze 4 miesiące przerwy w staraniach ze względu głównie na psychikę.
Muszę porozmawiać z lekarzem, z jednej strony wolałabym łyżeczkowanie bo szybciej wszystko by się zakończyło, ale z 2 str nie wiem czy nie poczekać jakiś czas po odstawieniu tabletek, może sami zacznie się oczyszczać...
 
Kochana przechodzilam dokladnie Przez to samo wiec sercem jestem z toba badz Silna zobaczysz wszystko bedzie dobrze ja jestem dokladnie miesiac po poronieniu. U mnie dokladnie bylo jak u ciebie w 8tc zarodek byl wieklodci 6tc serduszko Bilo slabo mialam za tydzien sprawdzic co i jak ale poszlam dopiero po 10 dniach serduszko juz nie bylo :-( ja wybralam poronienia naturalne tak mi doradzilo 2 lekarzy wiec po odstawieniu lekow czekalm 8 dni i sie zaczelo najpierw wystapilo krwawienie a na drugi dzien w nocy poronilam wszystko trwalo bardzo szybko i przypominalo troche porod, rano pojechalam do szpitala zbadali mnie i okazalo sie ze wszystko sie oczyscilo, krwawilam jeszcze Przez tydzien jak w czasie okresu a po miesiacu dostalam normalnie @ wiec jestem teraz w 2dc i czekam na owulacje i walcze dalej!!! Trzymaj sie kochana bedziesz teraz miala ciezkie dni ale zobaczysz obiecuje ci ze ból minie musisz sobie tylko to wszystko w glowie poukladac, wylac morze lez i walczyc dalej ❤
Kochana w takim razie współczuję Ci bardzo:sad: myślałam o poronieniu naturalnym, ale boje się że to będzie długo trwało zanim się to wszystko zacznie, no i boje się że "zacznie się" np. w pracy, nie wiem tak na prawdę co zrobić i wybrać w tej sytuacji. A u Ciebie który to był transfer? Robiłaś po tym jakieś dodatkowe badania? Mówił Ci lekarz co mogło być przyczyną? Bo teraz będziesz podchodzić do crio tak?
 
Mam niedoczynność tarczycy, ale biorę tabletki i TSH w granicy 1 więc myślę że jest ok, przeciwciała antyTpo miałam badane i są w porządku, jeżeli chodzi o krzepliwość to miałam tylko takie badania jak na zdjęciu i lekarz powiedział że ok, ale @Kurcia i inne mądre forumowe głowy, możecie się odnieść do tych wyników krzepliwości? Czy powinnam dalej coś badać w tym kierunku? Myślę że z tego co pisaliście zrobię sobie jeszcze krzywa glukozową i insulinową, nie wiem co mogłabym jeszcze zbadać??? Jedyne co wyszło u nas źle to test po stosunku, gdzie mój śluz wybija100% plemZobacz załącznik 975735ników męża, może dopytać lekarza następnym razem o encorton....sama nie wiem :sad:

Kochana, ja nie @Kurcia ale z krzepliwosci polecam zrobić badania w kierunku trombofilii. Na stronie www.testdna.pl zrób sobie badanie rozszerzone v-leiden, koszt ok 330 zł. No i zrób ta krzywą cukrowo-insulinowa.
Przez przypadek wrzuciłas też przy poprzednim poście zdjęcie dowodu rejestracyjnego, usuń to sobie bo forum jest publiczne.
 
Kochana, ja nie @Kurcia ale z krzepliwosci polecam zrobić badania w kierunku trombofilii. Na stronie www.testdna.pl zrób sobie badanie rozszerzone v-leiden, koszt ok 330 zł. No i zrób ta krzywą cukrowo-insulinowa.
Przez przypadek wrzuciłas też przy poprzednim poście zdjęcie dowodu rejestracyjnego, usuń to sobie bo forum jest publiczne.
Właśnie widziałam, usunęłam już (mam nadzieję że już nie widać). Dziękuję za rady będę sobie wszystko zapisywać co mi dziewczyny poradzą i jak już będzie po wszystkim porobię dodatkowe badania :)
 
reklama
dziewczynki w poniedziałek miałam transfer dwóch zarodków, dziś w nocy obudził mnie bardzo mocny skurcz macicy myslałam że zemdleję łyknełam nospę i po ok.5-7 minutach przeszło, czy to może coś oznaczać. boje się miała tak któraś???
 
Do góry