reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Justi55 niech koszyczek jajeczek bedzie pełny i dorodny :)
@Blondasek85 mocne kciuki za przylot do bazy i zostanie tam 8,5 miesiaca ( @annemarie zwalnia brzuszek dla ciebie):)
@annemarie pięknego spotkania z upragnionymi maluszkami ♥♥
No i za mnie tez @Justyska13 trzymakcie kciuki by jajca przetrwały i w niedziele by byla punkcja (jakies mam takie zle przeczucia z moimi jajcami)
 
@Justi55 niech koszyczek jajeczek bedzie pełny i dorodny :)
@Blondasek85 mocne kciuki za przylot do bazy i zostanie tam 8,5 miesiaca ( @annemarie zwalnia brzuszek dla ciebie):)
@annemarie pięknego spotkania z upragnionymi maluszkami ♥♥
No i za mnie tez @Justyska13 trzymakcie kciuki by jajca przetrwały i w niedziele by byla punkcja (jakies mam takie zle przeczucia z moimi jajcami)
Dziewczyny trzymam kciuki dziś powodzenia:)
Justyska dlaczego u Ciebie miałby być źle do etapu punkcji? Już jesteś w klinice?
 
@Justi55 niech koszyczek jajeczek bedzie pełny i dorodny :)
@Blondasek85 mocne kciuki za przylot do bazy i zostanie tam 8,5 miesiaca ( @annemarie zwalnia brzuszek dla ciebie):)
@annemarie pięknego spotkania z upragnionymi maluszkami ♥♥
No i za mnie tez @Justyska13 trzymakcie kciuki by jajca przetrwały i w niedziele by byla punkcja (jakies mam takie zle przeczucia z moimi jajcami)
Dziękuję, trzymam za Was mocne kciuki. Justyska13 nie martw się będzie dobrze, będziesz miała koszyczek pełen pięknych j dorodnych jajeczek ✊✊✊
 
Dziewczyny trzymam kciuki dziś powodzenia:)
Justyska dlaczego u Ciebie miałby być źle do etapu punkcji? Już jesteś w klinice?
Jestem w pociagu jeszcze. Nie wiem wkrecam sobie czy czasem jakies nie pękly, bo dwa dni temu czulam bardzo jajniki, sluzy byly w dużych ilosciach i wodniesto przrzroczyste a teraz brzuch m n oe juz tak nie boli, sluzow jest malo i to bardziej bialawe. Jedyne co piersi malo co mi nie pekna tak mnie okrutnie bola i sa nabrzmiale. Ooo i dlatego sie martwie
 
@Justi55 niech koszyczek jajeczek bedzie pełny i dorodny :)
@Blondasek85 mocne kciuki za przylot do bazy i zostanie tam 8,5 miesiaca ( @annemarie zwalnia brzuszek dla ciebie):)
@annemarie pięknego spotkania z upragnionymi maluszkami [emoji813][emoji813]
No i za mnie tez @Justyska13 trzymakcie kciuki by jajca przetrwały i w niedziele by byla punkcja (jakies mam takie zle przeczucia z moimi jajcami)
[emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
 
reklama
Jestem w pociagu jeszcze. Nie wiem wkrecam sobie czy czasem jakies nie pękly, bo dwa dni temu czulam bardzo jajniki, sluzy byly w dużych ilosciach i wodniesto przrzroczyste a teraz brzuch m n oe juz tak nie boli, sluzow jest malo i to bardziej bialawe. Jedyne co piersi malo co mi nie pekna tak mnie okrutnie bola i sa nabrzmiale. Ooo i dlatego sie martwie
Postaraj się nie martwić na zapas. Bedzie wszystko dobrze ;)
 
Do góry