reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobilam wczoraj test harmony porozmawialam a Pania w laboratorium I polecila go ze jest najlepszym testem obecnie na swiecie I ze pappa lubi zaklucac wyniki wierze jej gdyz sama go robila sobie I byla po szkoleniach a genetyki
 
reklama
My musimy dawać 8-9 kropelek żeby pomogło, ale fakt, espumisan czyni cuda :yes::tak:
A kiedy u was się uspokoiło?
Niestety nadal Espumisan daję - był taki okres miesiąc temu że już nie dawałam ale wróciły bóle brzuszka...bez sensu, żebyśmy się meczyly... Czekam na pierwsze inne posiłki może to trochę zmieni układ pokarmowy? Za dwa tygodnie startujemy z marcheweczka i ziemiaczkiem.
 
@Justyska13 @Forget-me-not... możliwe, że nie napisałam beta spadła w poniedziałek do 163, powtórzę jutro lub po weekendzie (uwaga mam skierowanie na NFZ na betę!!!!) Wg lekarza to nie była pozamaciczna tylko zarodek obumarł, ale coś tam się jeszcze rozwijało i stąd ta beta, niby we wtorek nic nie widział, ale w następnym tygodniu kontrola na USG. Dlatego też piszę, że to chyba nie moja macica jest winna temu wszystkiemu tylko moje komórki jajowe.
To niech ta beta juz szybko spada i wszystko sie ładnie oczyszcza zebycie z naturalsami mogli zaczynać [emoji6]
 
Dodam jeszcze, ze ja objawy mam/mialam.. gesta krew, mega niskie cisnienie, przy pobieraniu innym niz prozniowe problem, slabo leci, plamy na dekoldzie i szyjce jak tylko cos sie dzieje.. siniaki dopiero od niedawna mi sie robia jak gdzies sie uderze, ale nie zawsze no i jezeli chodzi o sama @ to rzadko kiedy mam żywą krew, zazwczyczaj gęste, brazowe skrzepy

To ja mam podobnie... dzieki za info
 
Do Pasnika trzeba polowac na terminy bo cos mi sie wydaje ze narazie normalnie nie zaposuja, nie wiem czy nie ma jeszcze grafiku czy co?!
Badanie KIR w niewielu miejscach robia. Ja robilam w Warszawie w Medigen ul Morcinka koszt badania kir 500zl a hla-c dla partnera 200 zl. Niestety nie jest to tanie[emoji19][emoji53]
Zadzwonię dzisiaj i zapytam o terminy. Mogła byś mi powiedzieć dokładnie jak się nazywa to badanie gdzie je zrobić i jaki jest koszt?
 
@Justyska13 @Forget-me-not... możliwe, że nie napisałam beta spadła w poniedziałek do 163, powtórzę jutro lub po weekendzie (uwaga mam skierowanie na NFZ na betę!!!!) Wg lekarza to nie była pozamaciczna tylko zarodek obumarł, ale coś tam się jeszcze rozwijało i stąd ta beta, niby we wtorek nic nie widział, ale w następnym tygodniu kontrola na USG. Dlatego też piszę, że to chyba nie moja macica jest winna temu wszystkiemu tylko moje komórki jajowe.
Ooo widze ze trzymasz sie mocno postanowienia dzialania na nfz. To dobrze zawsze to kasa zostaje. Czyli juz jest pewne ze ciaza byla ale obumarla i dawala jeszcze bete. To oby sie wszystko oczyscilo dobrze. To plan na teraz to starania naturalne i oswajanie meza i rozmowy o KD tak?
 
Hej dziewczyny, 12 dpt beta 114, 14 dpt beta 260, potem 19 dpt 612, dzisiaj spadek do 210. Lekarz kazał odstawić leki i czekac na okres. Czy nie powinnam udać się na wizytę? Dodam, ze pierwsze USG miało być w przyszłym tygodniu. Czy oczyści sie wszystko samoistnie?
Bardzo mi przykro przy tak wczesnej ciazy poprostu dostaniesz okres i tyle nic wiecej moze bedzie troche wiecej skrzepow i moze bardziej opfity i bolesny ale dalej bedzie to przypominac okres i wszystko samo sie ladnie oczysci. Przytulam cie bardzo i zbieraj sily na nastepnym raz, zarodek poprostu byl wadliwy lepiej teraz niz pozniej ponoc 50% ciaz kobiety ronia i nawet o tym nie wiedza mysla ze poprostu okres sie spóźnił albo ronią tak wcześnie ze nic nie zauważają
 
Zrobilam wczoraj test harmony porozmawialam a Pania w laboratorium I polecila go ze jest najlepszym testem obecnie na swiecie I ze pappa lubi zaklucac wyniki wierze jej gdyz sama go robila sobie I byla po szkoleniach a genetyki
Pappa owszem moze pokazac czasem ryzyko zbyt duze niz w rzeczywistosci i jest stres. Ale białko pappa oraz hcg wskazuje rowniez posrednio na stan lozyska i ryzyko stanem przedrzucawkowym
Przyklad z zycia mojej kolezanki. Ryzyko zespolu downa wyszlo 1:70. Oczywiście strach, rozpacz. Zrobila amniopunkcje i dziecko 100% zdrowe. Jednak te wczesniejsze wyniki pappy wskazuja ze moze miec problem z lozyskiem i przez to lekarze maja ja na oku i sprawdzają przepływy
 
reklama
Pappa owszem moze pokazac czasem ryzyko zbyt duze niz w rzeczywistosci i jest stres. Ale białko pappa oraz hcg wskazuje rowniez posrednio na stan lozyska i ryzyko stanem przedrzucawkowym
Przyklad z zycia mojej kolezanki. Ryzyko zespolu downa wyszlo 1:70. Oczywiście strach, rozpacz. Zrobila amniopunkcje i dziecko 100% zdrowe. Jednak te wczesniejsze wyniki pappy wskazuja ze moze miec problem z lozyskiem i przez to lekarze maja ja na oku i sprawdzają przepływy
Niestety pappa do mnie nie przemawia a jak ma byc cos nie tak lekarz na Usg powie
 
Do góry