reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Vinszka @dżoasia i reszta dziewczyn. Mam pytanko czy jak robicie zastrzyk z heparyny to boli lub piecze was jak wpuszczacie juz plyn ??? Bo wczesniej tak mnie nie bolalo i pieklo jak teraz. Zastanawiam sie czy sie nie zepsuly czy o co to chodzi bo juz pomijam problem z wbiciem boli jak fiks chodz zmienie miejsce wkucia???
U mnie piecze i boli i zawsze wychodzi siniec :(
 
reklama
wlasnie o dziwo od 12 tyg zaczeły się codzienne wymioty bo wczesniej raz na dwa tygodnie.
wcześniej mialam mdłosci jak nie jadlam a teraz jem normalnie.
U mnie dziś 13 +1
Macie jakies preparaty na to pomocne imbir czy coś? Czytałam o pregna vomi, że coś pomagają ale nie zakupiłam jeszcze. Jem po troszke cokolwiek i pije zeby sie nie odwodnić mam nadzieję , że powoli zaczną utsępować dolegliwości.
 
Witam Piękne Panie. Mega mocne ✊✊✊całym serduchem za piekne bety do nieba , koszyczki pełne jajcoszków i dużo potencjalnych dzidzioszków z tych jajcoszków:yes::). @redferrari , u Nas czekanie -ale co się odwlecze to nie uciecze ;) super że Alusia daje pofiglowac w nocy rodzicą :-D @Never give up - kurczę jak to zleciało tocz się dalej forumowa koleżanko do szczęśliwego rozwiązania @annemarie - jak tam "kochanienka" ciężko już ? Już niedługo przywitasz dzidzioki - spokojnego . @dżoasia -już dużooo różowych sukienuniek nakupione ? @Kurcia - kiedy kolejna walka ? @Murawa i u Ciebie też ? @Agonia777 - Gosieńko ???? Dziewczynki z Ciechocinka - który dokrorek respektuje zalecenia wuja Jarka bez krecenia noskiem ? @dżoasia @Kurcia ?
Dziewczynki - mamuśki mocne tulaski dla dziecioczków od ciotki Agau :):tak:
Dla czekających jak ja na cudo " wszystkim Nam się uda - za chwilkę dwie lub trzy ale się uda !" bo to forum niejedne "widziało" cuda.
Witaj Kochana. Nasza ostatnia próba z kd się nie udała. Lekarz rozłożył ręce bo nie wie czemu nie ma implantacji. Dlatego nasza decyzja że zdecydujemy się na adopcję. Jeszcze chcę zrobić laparo by sprawdzić czy w środku wszystko w porządku, usunąć wszystkie ogniska endomendy o ile ona tam jest. Wtedy udamy się do ośrodka musimy tylko zdecydować który. W tej chwili odpoczywamy od całek procedury. Korzystamy z życia.
Trzymam mocno kciuki za Was by kd było dla Was idealnym rozwiązaniem i się udało ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 
My robimy masaże brzuszka, dostałam filmik od Misis jak robić taki masaż. Dodatkowo dajemy jej bio gaia oraz espumisan. Zazwyczaj to działa ale dzisiaj był jeden z trudniejszych dni, bo spała mi max godzinę i się wybudzala z płaczem. A najchętniej to by spała u mnie lub u męża na brzuchu i żeby jej nie odkładać do łóżeczka...
Znam to te mieliśmy takie początki po wielu doświadczeniach powiem że tylko regularnie dawany Espumisan daje efekt co 6 h 6 kropel tego o stężeniu 40 i nagle się okazało, że bączki mogą ładnie i bezboleśnie iść.
 
Witaj Kochana. Nasza ostatnia próba z kd się nie udała. Lekarz rozłożył ręce bo nie wie czemu nie ma implantacji. Dlatego nasza decyzja że zdecydujemy się na adopcję. Jeszcze chcę zrobić laparo by sprawdzić czy w środku wszystko w porządku, usunąć wszystkie ogniska endomendy o ile ona tam jest. Wtedy udamy się do ośrodka musimy tylko zdecydować który. W tej chwili odpoczywamy od całek procedury. Korzystamy z życia.
Trzymam mocno kciuki za Was by kd było dla Was idealnym rozwiązaniem i się udało ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Kochana - piękna decyzja... Choć bardzo trudna... Trzymam kciukasy za szybką procedurę
 
Dziewczyny dzis u mnie 9 dc a 8 dz stymulacji. I dzis jakied 2 h temu dostalam plamienia na czerwono-rozowo i nie wiem czy to pecherzyki gdzies uszkadzaja naczynka czy jeszcze oczyszcza mi sie endometrium po miesiączce... bo tak miałam zawsze przy normalnym cyklu wlasnie miesiaczke przerywana.
Pomozcie bo nie wiem czy sie tym martwic?
 
reklama
Do góry